Informacje24 października 2012, 00:00,

Rodzina i jej wartości w nauczaniu Jana Pawła II - zaproszenie na spotkanie z dr. Stanisławem Kluzą


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 października 2012 roku o godz. 19.30 w Domu Parafialnym przy kościele św. Anny w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10, odbędzie się spotkanie z dr. Stanisławem Kluzą poświęcone problematyce rodziny w nauczaniu Jana Pawła II. Gościem kolejnego spotkania w ramach Forum Myśli Społecznej będzie Stanisław Kluza - były Minister Finansów i Przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego.

Rodzina i jej wartości w nauczaniu Jana Pawła II - zaproszenie na spotkanie z dr. Stanisławem Kluzą

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać konferencji na temat: Rodzina i jej wartości w nauczaniu Jana Pawła II, a aktualna kondycja polskiej rodziny w aspekcie społecznym i materialnym. Spotkanie poprzedzi Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30. Organizatorem spotkania, które odbywa się w ramach Forum Myśli Społecznej, jest Parafialny Oddział Akcji Katolickiej. Kolejne spotkania z cyklu zaplanowane są w ostatnią niedzielę każdego miesiąca (godz. 18.30. - Msza św., godz. 19.30 - spotkanie w kościele lub domu parafialnym).
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje24 października 2012, 00:00,

Komunikacja ZTM w okresie Wszystkich Świętych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 i 2 listopada, w Warszawie będzie obowiązywała specjalna organizacja komunikacji miejskiej. Na stołeczne ulice wyjedzie 25 autobusowych i dwie tramwajowe linie cmentarne „C”. We Wszystkich Świętych autobusowe linie cmentarne będą kursowały w ramowych godzinach 7.00-19.00. W Dzień Zaduszny autobusy oznaczone literą „C” będą obecne na ulicach ramowo od godziny 9.00 do godziny 17.00. Cmentarne linie tramwajowe – zarówno 1, jak i 2 listopada – będą kursowały w ramowych godzinach 7.00-19.00. Specjalna organizacja komunikacji miejskiej, ułatwiająca dojazd do największych stołecznych nekropolii, będzie także obowiązywała w dniach 27-31 października oraz 3-4 listopada. Szczegóły dotyczące komunikacji ZTM w okresie Wszystkich Świętych: komunikat.pdf

Komunikacja w okresie Wszystkich Świętych
autor/źródło: Magdalena Potocka Zespół Prasowy ZTM Warszawa
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie