Informacje17 lipca 2008, 00:00,

ROCK and ROLL'owa impreza w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na piątkową imprezę ROCK and ROLL, która będzie połączona z projekcją kultowego filmu DIRTY DANCING. Impreza odbędzie się 18 lipca 2008 roku, od godziny 21:30 w Klubie Kino w Piasecznie. Na początek imprezy rozpocznie się pokaz filmu Dirty Dancing, a następnie od 23:00 będzie rock and roll'owy szał na parkiecie. Mile widziane stroje z lat 70'tych. Wstęp 5 złotych.

ROCK and ROLL W KLUBIE KINO PIASECZNO

Dirty Dancing (znane również jako Wirujący Seks) to film produkcji amerykańskiej z roku 1987 wyreżyserowany przez Emile Ardolino, w rolach głównych wystąpili Patrick Swayze, Jennifer Grey i Jerry Orbach. Dirty Dancing to wzruszająca historia miłości młodej dziewczyny - Baby i przystojnego instruktora tańca. Losy zakochanych oraz ich przyjaciół, tworzą doskonałe tło, do przedstawionych w filmie prawd dotyczących życia, wielkich idei morlanych oraz walki o swoje przekonania. Film jest warty obejrzenia!

Dirty Dancing - Time Of My Life

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:30, w piątek: 18 lipca 2008 roku. Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na piątkową imprezę Rock and Roll'ową do Klubu Kino w Piasecznie!
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 lipca 2008, 00:00,

Czy na półmetku jesteście zadowoleni z pracy samorządów?

Wybory samorządowe w Polsce jak i na terenie powiatu piaseczyńskiego, zostały przeprowadzone w dniu 12 listopada 2006 roku; II tura (ponowne głosowanie) w wyborach wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbyła się 2 tygodnie później, w dniu 26 listopada. W listopadzie minie połowa - 4 letniej kadencji naszych samorządów. Wątek na naszym prywatnym forum e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: z blogu radnego Mariusz Słowik odpowiedział na nasze pytania, zainspirował mnie do tego, aby dowiedzieć się: czy mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego i poszczególnych gmin - są zadowoleni z pracy Radnych, Wójtów oraz Burmistrzów, których wybrali?

Czy na półmetku jesteście zadowoleni z pracy samorządów powiatu piaseczyńskiego i poszczególnych gmin?

Kolejne wybory samorządowe zaplanowane są na 2010 rok. Co prawda Nasi Radni i pozostali samorządowcy, mają jeszcze czas (2 lata), aby pokazać nam swoje zaangażowanie w sprawy mieszkańców naszego regionu. Jednak warto, aby na półmetku sprawowanej przez nich władzy, napisać im Wasze uwagi do ich pracy? Dzięki Waszym uwagom i sugestiom, będą wiedzieli, na co powinni zwrócić uwagę i nad czym powinni jeszcze popracować, aby uzyskać Wasze poparcie przy kolejnych wyborach samorządowych w 2010 roku. Niech samorządowcy, reprezentujący Nas w Urzędach wiedzą, że mieszkańcy śledzą ich pracę i na pewno rozliczą ich z zaangażowania. Zachęcam mieszkańców wszystkich gmin powiatu piaseczyńskiego, do napisania w komentarzu bezpośrednio pod tą informacją - swojej opinii o pracy naszych samorządów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: