Informacje22 marca 2007, 00:00,

Roboty publiczne w Prażmowie - zatrudnią bezrobotnych

Od kwietnia 2007 Urząd Gminy w Prażmowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy zatrudni 4 osoby bezrobotne. Forma aktywizacji osób długotrwale bezrobotnych oraz bezrobotnych absolwentów pozwala na 6 - miesięczne zatrudnienie. Koszty zatrudnienia przy robotach publicznych w Prażmowie pokrywa Urząd Pracy.

Osoby chętne podjąć pracę w Urzędzie mogą kontaktować się z Sekretarzem Ewą Jankowską, telefon: (022) 727 01 77 lub (022) 727 05 22.

źródło informacji: Głos Prażmowa
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje22 marca 2007, 00:00,

Gimnazja w Gminie Prażmów są dobrze postrzegane

Trójki Giertycha (zespół złożony z przedstawiciela kuratorium, policji i urzędu Gminy) wizytowały gimnazja w Prażmowie: 23 lutego i 13 marca. Po przeprowadzonych spotkaniach okazało się, że zarówno uczniowie, rodzice, jak i nauczyciele postrzegają szkoły w Gminie Prażmów jako bezpieczne. Uczniowie chętnie do nich uczęszczają, rodzice podkreślają wysoki poziom nauczania, dobrze postrzegają zaplecze szkół i współpracę z pedagogiem i dyrekcją.

Zjawiska negatywne wśród młodzieży to wulgaryzmy i słowna agresja, nieposzanowanie mienia szkolnego, przypadki naruszenia nietykalności osobistej i kradzieży. Nauczyciele życzyliby sobie, aby rodzice więcej czasu poświęcali dzieciom i zauważali ich przewinienia (np.: palenie papierosów).

źródło informacji: Głos Prażmowa
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów