Informacje12 marca 2009, 00:00,

Roboty kanalizacyjne w ul. Julianowskiej - Gmina Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że w marcu 2009 roku rozpoczną się roboty kanalizacyjne w ul. Julianowskiej w Piasecznie i Julianowie. Na odcinku od ul. Geodetów do Kanału Jeziorki (parking Technicoloru) będzie dopuszczony ruch wahadłowy, roboty rozpoczną się w dniu 11 marca 2009 r. i potrwają około jednego miesiąca. Na odcinku około 300 m od ul. Przesmyckiego w kierunku ul. Okulickiego roboty będą prowadzone na całej szerokości jezdni, rozpoczną się w dniu 23 marca 2009 roku i trwać będą około jednego miesiąca. Trasy objazdów zostaną umieszczone na tablicach informacyjnych.

Jednocześnie Gmina Piaseczno informuje, że właściciele posesji leżących wzdłuż ul. Julianowskiej, którzy uzgodnili lokalizację przyłączy kanalizacyjnych z projektantami firmy BIATEL na przełomie 2004 i 2005 roku, mogą podpisać Porozumienie na wykonanie przyłącza zakończonego studzienką rewizyjną położoną na ich działce w odległości około 2 m od granicy z drogą gminną. Warunkiem wykonania powyższego zakresu jest podpisanie porozumienia do 15 kwietnia 2009 roku i przekazanie na rzecz gminy dobrowolnej partycypacji w wysokości 2440 zł. W przypadku braku w/w Porozumienia oraz braku wpłaty w/w kwoty przyłącze zostanie wykonane w granicach drogi gminnej i zakorkowane.

O wszelkich zmianach Gmina Piaseczno, będzie informować mieszkańców na bieżąco. Więcej informacji o projekcie gospodarki wodno-ściekowej w Piasecznie uzyskają Państwo w serwisie informacyjnym www.fs.piaseczno.eu oraz pod numerami tel. 022 70 17 656, 022 70 17 663. Projekt ten, współfinansowany przez Unię Europejską, przyczynia się do zmniejszania różnic społeczno-gospodarczych między obywatelami Unii.
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje13 marca 2009, 00:00,

14 marca mecz: KS Piaseczno - MKS Korona Góra Kalwaria

Informujemy, że w najbliższą sobotę 14 marca 2009 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem MKS Korona Góra Kalwaria. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 15:00 i będzie rozgrywany na a Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - MKS Korona Góra Kalwaria!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Zryw Sobolew

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno