Informacje13 kwietnia 2007, 00:00,

Roboty asfaltowe i utrudnienia w ruchu na terenie Mysiadła

Urząd Gminy w Lesznowoli informuje mieszkańców Mysiadła i okolic, że w związku z planowanymi robotami asfaltowymi na ul. Osiedlowej, ul. Okrąg i ul. Różanej w Mysiadle, na odcinku od ul. Granicznej do posesji Okrąg 13 w dniach od 14 kwietnia (sobota) do 19 kwietnia (czwartek) 2007 roku będzie obowiązywał całkowity zakaz ruchu w godzinach 8:00 - 20:00.

źródło informacji: www.lesznowola.pl
autor/źródło: Katarzyna Borkowska - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje13 kwietnia 2007, 00:00,

Warsztaty bębniarskie w Konstancińskim Dom Kultury

Konstanciński Dom Kultury KDK zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu warsztatów bębniarskich dla początkujących i zaawansowanych. Pierwsze warsztaty bębniarskie dla młodzieży odbędą się 14 kwietnia 2007 roku (sobota) o godzinie 16:00, w Konstanciński Dom Kultury ul. Jaworskiego 18.

W programie nauka gry na djembe i kongach, garść teorii. Nie zabraknie rytmów afrykańskich, latynoamerykańskich i perskich. Nauka odbywać się będzie w grupach 10-12 osobowych. Udział w warsztatach bębniarskich jest odpłatny. Więcej informacji i zapisy pod telefonem: (022) 754 06 12, mail: kdkfilia@neostrada.pl

źródło informacji: www.kdk-info.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna