Informacje16 sierpnia 2007, 00:00,

Restauracja SPHINX w Piasecznie zamiast kolejnych bloków

Czy Piaseczno musi być miejscem, w którym powstają tylko i wyłącznie kolejne bloki? Może wśród osób, które czytają nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego znajdzie się inwestor, który zamiast kolejnego bloku zbuduje w Piasecznie Restaurację SPHINX? Myślę, że wielu mieszkańców Piaseczna byłaby zainteresowana taką restauracją.

Na stronie firmy Sfinks Polskawww.sphinx.pl jest informacja o franczyzy. W naszej okolicy nie ma jeszcze Restauracji SPHINX, a może właśnie Ty chciałbyś ją otworzyć i działać pod znaną i sprawdzoną marką, posiadasz odpowiedni kapitał i masz wybraną lokalizację, to Sfinks Polska oferuje franczyzę. Franczyzobiorca korzysta z know-how, sprawdzonych standardów oraz wieloletniego doświadczenia sieci restauracji SPHINX, działając na rynku jako niezależny przedsiębiorca. Dzięki tej współpracy obniża ryzyko związane z podjęciem nowej działalności gospodarczej i zwiększa swoją rozpoznawalność wśród Klientów i kontrahentów.

Restauracje Sphinx to synonim dobrego i zdrowego jedzenia, dużych porcji, niskich cen, charakterystycznego wystroju, profesjonalnej obsługi oraz miłej, nie zobowiązującej atmosfery, do której każdy chce powracać. SPHINX to gwarancja pysznych i przede wszystkim zdrowych, w odróżnieniu od popularnych fast-food'ów, potraw. To pewność potraw przygotowywanych na miejscu, indywidualnie dla każdego klienta z wykorzystaniem świeżych składników, bez konserwantów, z dodatkiem unikalnych ziół nadających im wyjątkowy smak.

Restauracje SPHINX w pobliskiej Warszawie są bardzo popularne i lubiane. Myślę, że wielu mieszkańców ucieszyłoby się, gdyby w Piasecznie powstałaby taka restauracja. Mam nadzieję, że się nie mylę i że może dzięki tej informacji znajdzie się osoba, która zainteresuje się tym tematem?

autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 sierpnia 2007, 00:00,

Dni Gminy Lesznowola 2007 - Święto Gminy Lesznowola

Urząd Gminy w Lesznowoli na swojej stronie www.lesznowola.pl zaprasza Mieszkańców Gminy i przyjezdnych Gości, w pierwszej połowie września na obchody Święta Gminy Lesznowola! Dni Gminy Lesznowola w tym roku odbędą się w weekend: 8 - 9 września 2007 roku, przy Zespole Szkół w £azach. Serdecznie zapraszamy!

Dni Gminy Lesznowola Święto Gminy Lesznowola
kliknij aby powiększyć

Dni Gminy Lesznowola - Święto Gminy Lesznowola:
Sobota, 8 września 2007, od godziny 15:00
- uroczyste otwarcie festynu,
- inauguracyjny halowy mecz piłki nożnej: Samorząd kontra Pracodawcy,
- konkursy i gry sportowe z nagrodami,
- atrakcje dla dzieci,
- szkoły z programem artystycznym,
- koncert wielkiej Gwiazdy Mieczysława Szcześniaka z zespołem,
- taniec z ogniem,
- nocne zawody wędkarskie na stawie w £azach.
Niedziela, 9 września 2007
- występ Zespołu Ludowego Tęcza i zaproszenie do degustacji potraw z dyni,
- Dzieci z Dobrej Woli,
- Zespół £adne Kwiatki z programem artystycznym,
- pokaz tańca towarzystkiego,
- konkurs wiedzy o Gminie Lesznowola,
- rodzinne konkursy i gry z nagrodami,
- koncert duetu wokalnego osób z autyzmem (Paulina Chodkowska oraz Jakub Piszek) ,
- występ Stanisława Sojki – Soyka Sextet,
- zabawa z zespołem Abba, który zaśpiewa największe hity ABBY.

Imprezy towarzyszące: catering, ciasta Dobrej Woli, stoisko garncarskie, stoisko promocyjne projektu Partnerstwo dla Rain Mana, pokaz pierwszej pomocy wykonany przez Centrum Medyczne Puławska. Opiekę medyczną podczas imprez sprawuję firmy: Salus oraz Edemd.

Organizatorami Dni Gminy Lesznowola są: Urząd Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Mazowiecki Związek Pracodawców, Partnerstwo dla Rain Man’a. Patronat medialny nad imprezą objęli Radio Dla Ciebie oraz Kurier Południowy. Organizatorzy obiecują świetną zabawę, a w nagrodę za uczestnictwo w Dniach Lesznowoli organizatorzy rozlosują cenne nagrody. Serdecznie zapraszamy na Dni Gminy Lesznowola!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola