Informacje25 lutego 2010, 00:00,

Restauracja ODJAZD zaprasza na SZA£ CIA£ w Piasecznie

Informujemy, że 27 lutego 2010 roku, odbędzie się Szał Ciał w Odjeździe. Zachęcamy do wzięcia udziału w niezapomnianej i jedynej w swoim rodzaju imprezie! To właśnie Ciebie nie może na niej zabraknąć! W związku z prośbami rzeszy znajomych postanowiliśmy zorganizować mega balangę, dzięki której spędzisz tę noc w doborowym towarzystwie przy najlepszych imprezowych kawałkach! W planach przede wszystkim: Dance, House, Retro, Mash-Up, czyli mieszanka wybuchowa dla niezapomnianej nocy.

Restauracja ODJAZD zaprasza na SZA£ CIA£ w Piasecznie

O niezapomniany klimat i profesjonalną zabawę zadbają DjBiedron i DjDarius wspomagani najlepszym sprzętem i nagłośnieniem. W trosce o Wasze bezpieczeństwo zapewniamy też ochronę. Na miejscu nie zabraknie oczywiście świetnie zaopatrzonego baru. Miejsce imprezy: Restauracja ODJAZD na terenie zajezdni kolejki wąskotorowej w Piasecznie (zapewniony parking). Wejście: przedsprzedaż 14 zł, natomiast przy wejściu 18 zł. W przypadku zbyt małej liczby chętnych, organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania wydarzenia, obowiązuje zakaz wnoszenia alkoholu i narkotyków na imprezę, wstęp od 18lat.

Wszelkie pytania proszę zgłaszać do Biedrona albo Darka tel: 604 419 819 (Biedron) 519180318 (Darek). Dodatkowy kontakt gg: 20752525 (szal.cial.piaseczno) oraz e-mail: szal.cial.piaseczno@gmail.com
autor/źródło: Restauracja Odjazd w Piasecznie oraz DjBiedron i DjDarius

Informacje25 lutego 2010, 00:00,

Spektakl Magiczny Miód - Bajkowa Niedziela Konstancin

Teatr Lalek Igraszka serdecznie zaprasza mieszkańców, na przedstawienie dla dzieci MAGICZNY MIÓD, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 lutego 2010 roku o godz. 16.00. Miejsce: KDK, ul. Jaworskiego 18. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Konstancińskim Domu Kultury. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina.

TEATR LALEK IGRASZKA SPEKTAKL MAGICZNY MIÓD

Teatr Lalek IGRASZKA powstał w czerwcu 2009 roku. To teatr objazdowy, grający swoje przedstawienia wszędzie tam, dokąd zostanie zaproszony. Tworzą go trzy młode osoby (Paweł KO£ODZIEJSKI, Ewa ŚMIECH, Jacek WOLSZCZAK), dla których udział w spektaklach dla dzieci to pasja połączona z doświadczeniem. Więcej informacji o teatrze, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.teatrigraszka.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna