Informacje28 stycznia 2009, 00:00,

Restauracja MA£A ITALIA włoska enklawa w Piasecznie

Z przyjemnością informujemy, że 7 lutego 2009 roku zostanie otwarta nowa restauracja Mała Italia w Piasecznie. Restauracja Mała Italia znajduje się przy ul. Kniaziewicza 45, lok. 21 w Piasecznie (w budynku Central Park od ul. Jana Pawła). W związku ze zbliżającymi się Walentynkami, właściciele restauracji planują specjalną ofertę na Dzień Zakochanych. O szczegółach, będzie można dowiedzieć się po otwarciu w restauracji.

Restauracja Mała Italia Piaseczno

Restauracja Mała Italia to efekt długich rozmów przy winie, które właściciele restauracji przeprowadzili w czasie ich winno-kulinarnej podróży przez 5 krajów Europy Wschodniej. Właściciele stwierdzili, że w Piasecznie brakuje restauracji, która dałaby mieszkańcom "warszawską" jakość, przy nie koniecznie "warszawskiej" cenie. Uznali, że Piaseczno zasługuje na gastronomię w dobrym wydaniu i w związku z tym, już 7 lutego zostanie otwarta nowa restauracja Mała Italia w centrum Piaseczna.

Zobacz restaurację MA£A ITALIA

Mała Italia, będzie oferowała dania z naciskiem na kuchnię włoską. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo planowanej kręgielni Centr-Room, w meny nowej restauracji przewidziano także Bowling Menu (burger, frytki, kanapka klubowa, stek itp.). Dzieci również, znajdą w menu coś dla siebie m.in.: fileciki z kurczaka z frytkami, paluszki rybne i lody. W godzinach 12:00-14:00 planowany jest "happy hours" z cenami z menu -20%.

Restauracja Mała Italia w Piasecznie     Restauracja Mała Italia w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia Restauracji Mała Italia

W Restauracji Mała Italia, planowana jest organizacja cyklicznych spotkań z winem: Akademia Wina. Będzie to wieczór, od krótkiego wstępu do degustacji, do kilkugodzinnej podróży przez regiony, odmiany, rodzaje, roczniki i style. Podczas spotkań, poruszane będą m.in. kwestie: czym różni się degustacja od picia wina, jak powstaje wino, skąd bierze się jego barwa, dojrzewanie wina, typy butelek, dobór win do potraw, oraz gdzie, jak i kiedy kupować wino. Więcej informacji o spotkaniach: Akademia Wina.

Restauracja Mała Italia

ul. Kniaziewicza 45, lok. 21
tel.: (022) 211-17-74 (rezerwacja)
e-mail: malaitalia@republika.pl