Informacje22 maja 2007, 00:00,

Reprezentacyjny Polski Cyrk Arlekin odwiedził Piaseczno

Reprezentacyjny Polski Cyrk Arlekin odwiedził Piaseczno i 22 maja 2007 roku (dziś) o godzinie 17:00 zaprezentuje swój pokaz. Cyrk Arlekin rozstawił swój namiot na boisku Zespołu Szkół Rolniczych, przy ulicy Chyliczkowskiej. Kasa czynna od godziny 11:00. Telefon do kasy: 0507 290 489.

Cyrk Arlekin odwiedził Piaseczno
kliknij aby powiększyć

O przyjeździe cyrku do Piaseczna poinformował nas użytkownik "kameleon" na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego: Cyrk Arlekin przyjechał do Piaseczna. Bardziej szczegółowe informacje o występie pochodzą z plakatów reklamowych, porozstawianych na terenie Piaseczna (patrz zdjęcie powyżej). Szkoda, że zaplanowali jedynie jeden występ w Piasecznie i że tak późno rozstawili plakaty reklamowe.

Cyrk Arlekin jest jedną z popularniejszych imprez w Polsce, podczas której na arenie cyrkowej artyści starają się porwać widza do wspólnej zabawy. Czołowi artyści cyrkowi areny polskiej i zagranicznej z Frankfurtu, Mińska i Kijowa prezentujący swój talent sprawiają, że turnee Cyrku Arlekin po Polsce, jaki poza granicami naszego kraju cieszy się dużym powodzeniem. Więcej informacji o cyrku Arlekin i ich galerię zdjęć, możecie obejrzeć na stronie internetowej: www.cyrk-arlekin.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Popularny: 500 odsłonInformacje19 maja 2007, 00:00,

Marcin Kania - Aktywny Radny Gminy Lesznowola

Od jakiegoś czasu dość uważnie obserwuję działania poszczególnych radnych działających w samorządach gminnych powiatu piaseczyńskiego. Wśród radnych wybranych przez mieszkańców naszego regionu wyróżnia się Radny Gminy Lesznowola: Marcin Kania. Według mnie jest to jedyny radny naszego regionu, który w sposób widoczny dla mieszkańców działa w swoim regionie. Radny Marcin Kania interesuje się sprawami mieszkańców i z chęcią zapoznaje się z postulatami mieszkańców. Z myślą o mieszkańcach udostępnił kontakt do siebie, aby każdy mógł się z nim skontaktować i porozmawiać o sprawach ważnych dla mieszkańców. Radny Kania aktywnie działa w Internecie, udzielając się na wielu forach dyskusyjnych, a także na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego, gdzie jest moderatorem Forum Lesznowola. Radny Marcin Kania dał się poznać jako osoba otwarta nie tylko na rozmowy związane ze swoją działalnością w samorządzie.

Marcin Kania - Radny Gminy Lesznowola

Radny Gminy Lesznowola Marcin Kania, aby być bliżej mieszkańców stworzył serwis internetowy www.marcinkania.pl. Strona Radnego jest przygotowana z myślę o osobach, które pragną zapoznać się z działalnością radnego. Na stronie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące aktualnych wydarzeń w Gminie Lesznowola, działalności Rady Gminy oraz innych instytucji. Dodatkowo serwis Marcina Kania: marcinkania.pl ma charakter informacyjno - sprawozdawczy. Poprzez swoją stronę internetową Radny Marcin Kania na bieżąco informuje nas o złożonych przez siebie interpelacjach, autorskich projektach czy przedsięwzięciach, w których bierze udział, będąc niejednokrotnie ich pomysłodawcą i koordynatorem. Gorąco namawiam Was do częstego odwiedzania jego strony internetowej, za pośrednictwem, której Radny Marcin Kania utrzymuje z nami stały kontakt. Zależy mu na Waszych opiniach i komentarzach, dlatego zachęcam do korzystania z formularza na jego stronie: kontakt, gdzie możecie zwrócić się do niego bezpośrednio z rozmaitymi pytaniami, dotyczącymi kwestii związanych z działalnością społeczną.

Napiszcie nam, co myślicie i jak widzicie działalności Radnego Marcina Kania ze swojego punktu widzenia. Z chęcią zapoznamy się z Waszymi opiniami. Zapraszam Was do komentowania tej informacji. Z Marcinem Kania możecie również porozmawiać na naszym forum, na które serdecznie Was zapraszamy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola