Informacje10 listopada 2013, 00:00,

Remont ul. Wojska Polskiego we Władysławowie - zmiany tras linii 707 i L-1

W związku z remontem ul. Wojska Polskiego w miejscowości Władysławów i zamknięciem jej odcinka dla ruchu drogowego od dnia 12 listopada 2013 roku, od początku kursowania do odwołania linie 707 i L-1 zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:

707 w obu kierunkach: P+R AL. KRAKOWSKA - … - Kolonia Lesznowola: Mazowiecka – Bobrowiec: Mazowiecka – BOBROWIEC.

Remont ul. Wojska Polskiego we Władysławowie - zmiany tras linii 707 i L-1

L-1 w obu kierunkach: SZKOLNA / PKP PIASECZNO - … - Kolonia Lesznowola: Mazowiecka – Bobrowiec: Mazowiecka – Kamionka: Przemysłowa – Gołków: Ceramiczna – Robercin: Gościniec – Wola Gołkowska: Gościniec – Kuleszówka: Masztowa - … - PL. SZWEDZKI / URZ¡D GMINY / FALENTY-OSIEDLE.

Uruchamia się funkcjonowanie przystanków:
- RYBNA 53 - zlokalizowany na ul. Gościniec (Wola Gołkowska) za skrzyżowaniem z ul. Rybną jadąc w kierunku ul. Ceramicznej (Gołków), który obowiązywał będzie dla linii L-1 jako warunkowy (na żądanie),
- żWIROWA 52 - zlokalizowany na ul. Mazowieckiej (Bobrowiec) za skrzyżowaniem z ul. żwirową jadąc w kierunku ul. Przemysłowej (Kamionka), który obowiązywał będzie dla linii 707 i L-1 jako warunkowy (na żądanie),

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:
żWIROWA 02,
WILCZA GÓRA 01 i 02,
ZIELONA 01 i 02,
POLNA 01 i 02,
W£ADYS£AWÓW 01 i 02.

Kursowanie linii 707 i L-1 w czasie obowiązywania zmian odbywało się będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy. Przepraszamy za utrudnienia.
autor/źródło: ZTM Warszawa
Tematy:Lesznowola

Informacje11 listopada 2013, 00:00,

Recital Marcina Skrzypczaka - Wtorek Wydarzeń

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Wydarzeń, podczas którego odbędzie się recital Marcina Skrzypczaka – laureata Piaseczyńskiego Zlotu Piosenki Różnej 2006. Koncert odbędzie się 12 listopada 2013 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Spotkanie z Marcinem Skrzypczakiem podczas recitalu to za każdym razem wyprawa w nieznane strony własnej duszy. Ta podróż każdorazowo kończy się odkrywczo dla uważnego słuchacza, staje się zwiedzaniem wszechogarniającej codzienności. W końcu wyostrza wzrok na zdarzenia, których często jesteśmy świadkami i uczestnikami, zarówno na te pogodne, jak i na te wymagające odwagi spojrzenia prosto w życie. I to nie jest łatwe. To jest słuszne. Podczas recitalu Marcina Skrzypczaka odbędzie się promocja płyty Zamyślony. Gościnnie na pianinie Katarzyna Brzozowska. Zapraszamy tych, którzy lubią poezję, również tę śpiewaną, do spędzenia wieczoru w miłej atmosferze przy świecach i kubku herbaty.

Recital Marcina Skrzypczaka - Wtorek Wydarzeń

Zmyślony to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka – gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów. Muzyka - w całości autorska, można by powiedzieć – minimalistyczna, z gitarą klasyczną w roli głównej. Śpiewa do wierszy współczesnych poetów, m. in. Ewy Lipskiej, Adama Ochwanowskiego, Janusza Stanisława Pasierba, Zbigniewa Joachimiaka, jak również własnych tekstów. Patronami płyty są: Agencja Artystyczna GAP, Katedra Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Radio Kraków, strefapiosenki.pl, isak.pl. Strona: www.marcinskrzypczak.pl

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno