Informacje15 lipca 2016, 08:00,

Remont ul. Wojska Polskiego w Piasecznie

30 czerwca został ogłoszony przetarg na wykonanie modernizacji ulicy Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Piaseczna.

REMONT WOJSKA POLSKIEGO PIASECZNO

– Zakres robót przewiduje ułożenie nowej nawierzchni oraz budowę chodników. Przy drodze zostaną obsadzone nowe krawężniki i powstaną dodatkowe miejsca parkingowe. Oczywiście wykonawca zadba również o remont oznaczeń poziomych i pionowych, w tym odmalowanie pasów – zapewnia Ksawery Gut, Członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego.

Otwarcie ofert nastąpi 15 lipca. Na remont odcinka ul. Wojska Polskiego od ul. Jana Pawła II do drogi 721 Powiat zarezerwował 1,8 mln zł. Jak wszystko dobrze pójdzie remont rozpocznie się na początku sierpnia i potrwa maksymalnie 40 dni. Organizacja ruchu podczas remontu leży po stronie wykonawcy. Prawdopodobnie uda się jednak uniknąć większych uciążliwości, gdyż warstwa ścieralna będzie zapewne układana nocą.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Na stronie Starostwa Powiatowego pojawiła się dokumentacja przetargowa na przebudowę drogi powiatowej w ciągu ulicy Wojska Polskiego http://bip.piaseczno.pl/public/?id=159067

Informacje11 lipca 2016, 08:00,

Lato w Bibliotece w Józefosławiu

Biblioteka w Józefosławiu zaprasza na wakacyjne zajęcia. W programie: warsztaty językowo-plastyczne z języka angielskiego, „Bajczytanki” – głośne czytanie bajek, gry planszowe, układanki, kolorowanki. Chętnych zapraszamy!

LATO W BIBLIOTECE W JÓZEFOSŁAWIU