Informacje27 października 2016, 08:00,

Remont ul. Osiedlowej w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w dniach 27-29 października 2016 roku prowadzone będą roboty nawierzchniowe na ul. Osiedlowej w Józefosławiu. Ulica będzie zamknięta dla ruchu.

REMONT UL. OSIEDLOWEJ W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 października 2016, 08:00,

Przejezdne skrzyżowanie Julianowska i Cyraneczki w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W piątek 28 października 2016 roku udostępnione dla ruchu zostanie remontowane w Józefosławiu skrzyżowanie - Julianowska i Cyraneczki. Zgodnie z deklaracjami udało się znacznie wcześniej doprowadzić do otwarcia tego newralgicznego skrzyżowania. Wykonawca, firma Jarpol przyspieszyła budowę i gotowe są już dwie warstwy nawierzchni jezdni co pozwala od piątku udostępnić przejezdność skrzyżowania uli Julianowskiej i Cyraneczki.

PRZEJEZDNE SKRZYŻOWANIE JULIANOWSKA I CYRANECZKI W JÓZEFOSŁAWIU

- Choć budowa drogi nie jest jeszcze całkowicie zakończona, to dopuszczony zostaje przejazd samochodów osobowych, jednak do czasu całkowitej przebudowy objazdowa trasa dla autobusów pozostaje bez zmian - mówi Włodzimierz Rasiński, naczelnik wydziału infrastruktury i transportu publicznego w UMiG Piaseczno.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

W połowie listopada skrzyżowanie zostanie ponownie zamknięte na jeden dzień, kiedy kładziona będzie ostatnia - trzecia, ścieralna warstwa drogi. – O dokładnej dacie poinformujemy mieszkańców komunikatem, wstępnie wykonanie warstwy ściernej zaplanowane jest na 15 listopada - mówi Łukasz Wyleziński, kierownik Biura Promocji i Informacji UMiG Piaseczno.

wątek na forum: skrzyżowanie Julianowska i Cyraneczki w Józefosławiu

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie