Informacje4 kwietnia 2018, 05:00,

Remont ul. Ogrodowej w Józefosławiu

Budownictwo Drogowe Jarpol S.A. informuje, że w dniu 4 kwietnia 2018 roku wprowadza zmiany w organizacji ruchu polegającej na zamknięciu ul. Ogrodowej w Józefosławiu, na odcinku od ul. Geodetów do km 0+520 (al. Bzów), celem wykonania kanału deszczowego oraz robót drogowych. Planowany czas zamknięcia ul. Ogrodowej do 31 maja 2018 roku.

REMONT UL. OGRODOWEJ W JÓZEFOSŁAWIU

W związku z remontem ul. Ogrodowej, planowana jest zmiana trasy linii autobusu L-39. Wydział Infrastruktury i Transportu Publicznego Gminy Piaseczno wysłał pismo do ZTM Warszawa, z prośbą o przekierowanie przejazdu autobusów L ulicami Wilanowską oraz Geodetów (tak, jak 739).

REMONT UL. OGRODOWEJ W JÓZEFOSŁAWIU

UMiG Piaseczno

Informacje24 kwietnia 2018, 16:00,

Co powiat zrobił dla naszych gmin?

W imieniu Zarządu Powiatowego Prawo i Sprawiedliwość w powiecie piaseczyńskim zapraszamy na rozpoczynający się cykl spotkań z Wojciechem Ołdakowskim - Starostą Piaseczyńskim. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy ul. Leśnej 15/17 w Konstancinie-Jeziornie.

CO POWIAT ZROBIŁ DLA NASZYCH GMIN?

Rozpoczynając od kwietnia, Starosta spotka się kolejno z mieszkańcami każdej gminy wchodzącej w skład powiatu piaseczyńskiego. Podczas spotkań zostanie podsumowana kończąca się kadencja samorządu powiatowego wraz z omówieniem najważniejszych działań podejmowanych przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie w okresie, gdy kierował nim Starosta z PiS. Spotkania odbędą się pod hasłem "Co powiat zrobił dla naszych gmin?".