Informacje15 maja 2007, 00:00,

Remont Puławskiej zmiana organizacji ruchu na Geodetów

Po dzisiejszej rozmowie Radnego Lesznowoli Marcina Kania z kierownikiem budowy Panem Witoldem Pietrzakiem okazało się, że dziś (15 maja 2007) w godzinach późno wieczornych (ok 21:00) w związku z przebudową ulicy Puławskiej zostanie zamknięty wyjazd z ulicy Geodetów w stronę Warszawy.

Ruch w obie strony do momentu wybudowania drogi tymczasowej po terenach EKO - Mysiadło będzie odbywał się ulicą Energetyczną.

Od godziny 18:00 mogą być również utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Puławska - £abędzia - Geodetów w Mysiadle objawiające się między innymi czasowym brakiem sygnalizacji świetlnej, rozpoczynają się prace związane ze zmianą organizacji ruchu.

Informacja pochodzi z postu na forum powiatu piaseczyńskiego: przebudowa Puławskiej na granicy Warszawy i Piaseczna. Dziękujemy Radnemu Lesznowoli za poinformowanie nas o zmianie organizacji ruchu na ulicy Geodetów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje12 maja 2007, 00:00,

Bieg Wiosny w ramach akcji Polska Biega w Tarczynie

Burmistrz Tarczyna zaprasza mieszkańców Gminy Tarczyn do udziału w biegu ulicznym w ramach akcji Polska Biega. Otwarty Bieg Wiosny odbędzie się w sobotę 12 maja 2007 roku, o godzinie 11:00 na Rynku w Tarczynie. Bieg uliczny zostanie przeprowadzony na dystansie 3,5 kilometra, ulicami Tarczyna, po oznaczonej trasie. Za zajęcie miejsc 1-3 w każdej kategorii dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy Biegu Wiosny w Tarczynie otrzymają pamiątkowe dyplomy ukończenia biegu.

Bieg Wiosny w ramach akcji Polska Biega w Tarczynie

Celem imprezy organizowanej w ramach akcji Polska Biega jest: popularyzacja biegania jako najprostsza forma rekreacji fizycznej, propagowanie zdrowego stylu życia wśród miejscowej ludności, promocja miasta Tarczyn. ¬ródło informacji: www.tarczyn.pl

Program Biegu Wiosny w Tarczynie:
9:00 - 10:45 - Rejestracja uczestników i wydawanie numerów startowych, rejestracji należy dokonać w sekretariacie biegu na Rynku w Tarczynie.
10:45 - Oficjalne otwarcie imprezy. Oficjalnego otwarcia biegu dokona Burmistrz Tarczyna. Start z miejsca wyznaczonego przez Organizatora (Rynek w Tarczynie).
11:00 - Start biegu w kategorii rocznik 1991-93 M i K.
11:20 - Start biegu w kategorii rocznik 1988-90 M i K.
11:35 - Start biegu w kategorii otwartej M i K rocznik 1987 i starsi. Meta - plac przed Urzędem Miejskim w Tarczynie.
12:00 - Dekoracja zwycięzców.
12:20 - Przewidywane oficjalne zakończenie imprezy.

Dodatkowa informacja od nas: Akcja Polska Biega to ogólnopolska akcja biegania. Organizatorami akcji Polska Biega są Gazeta Wyborcza i RMF FM. Patronat medialny nad akcją objęła Redakcja Sportowa TVP1. Pod adresem www.polskabiega.pl uruchomiony jest specjalny serwis poświęcony akcji, gdzie publikowane są poradniki dla biegaczy i relacjonowane są najciekawsze biegi. Celem wymyślonej przez Gazetę Wyborczą akcji Polska Biega jest propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Polska gada, Polska się martwi, Polska ciężko pracuje, Polska gapi się w telewizor, Polska raz unosi się dumą, a raz wstydzi, Polska wyjeżdża, Polska tyje, Polska pije i pali. Fatalny zestaw. Organizatorzy akcji mają inną propozycję: Polska Biega. Więcej informacji o akcji Polska Biega znajdziecie na stronie internetowej: www.polskabiega.pl. Zapraszamy do biegania.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn