Informacje4 października 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - zamknięty wyjazd z ulicy Raszyńskiej

Otrzymałem informację od Marcina Kania Radnego Gminy Lesznowola, że w dniu 5 października 2007 roku (piątek), około godziny 11:00 zamknięty zostanie wyjazd z ulicy Raszyńskiej, natomiast otworzona zostanie ulica £abędzia i będzie możliwy wyjazd z niej na ulicę Puławską. Informację o zmianie organizacji ruchu Marcin Kania otrzymał od Kierownika Budowy Pana Witolda Pietrzaka. Szerokiej drogi…
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje5 października 2007, 00:00,

Teatr Wielkie Koło spektakl muzyczny Mantratrans

Konstanciński Dom Kultury zaprasza w najbliższą niedzielę, 7 października 2007 roku, na godzinę 18:00 do KDK przy ulicy Jaworskiego 18, na występ Teatru Wielkie Koło. Podczas występu, będziecie mogli obejrzeć spektakl muzyczny Mantratrans. Przyjdź do KDK Konstancin i wpadnij w trans z Mantratrans.

Teatr Wielkie Koło spektakl muzyczny Mantratrans

Mantratrans to najnowszy muzyczny projekt Teatru Wielkie Koło przeznaczony dla dorosłych widzów. Mantratrans jest połączeniem różnych gatunków muzycznych, tworzących spójną całość w warstwie tekstowej i muzycznej. Każdy utwór to osobna historia, dla której "piąta pora roku" stanowi punkt wyjścia i jednocześnie klamrę kompozycyjną. To swoisty splot bluesa, ballady, jazzu i reggae w poszukiwaniu możliwości przekazu akustycznego brzmienia. A wszystko podane w formie kontemplacyjnej, co tworzy wyjątkową aurę i niepowtarzalny klimat wędrówki w głąb siebie. Skład podczas spektaklu Mantratrans: Anna Wątroba (wokal i bębny), Agata Brzóska (wokal i gitara), Paweł Wlazło (gitara), Jacek £abacz (harmonijka, bębny). Czas trwania spektaklu Mantratrans: około 90 min.

Teatr Wielkie Koło spektakl muzyczny Mantratrans

Teatr Wielkie Koło jest autorskim teatrem Jacka £abacza działającym od 2000 roku. Jego nazwa, to tytuł piosenki śpiewanej przez Elżbietę Mielczarek, ulubioną wokalistkę twórcy teatru. Do tej odbyło się siedem premier spektakli dla najmłodszych widzów oraz dwa dla starszej publiczności. Spektakle nasze cieszą się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem nie tylko najmłodszych widzów. Więcej informacji na temat Teatru Wielkie Koło przeczytacie na ich stronie: www.twk.to.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna