Informacje10 października 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - zamknięty wyjazd z ulicy Energetycznej

Kierownik budowy Pan Witold Pietrzak poinformował Marcina Kania Radnego Gminy Lesznowola, o kolejnych zmianach w organizacji ruchu przy remontowanej Puławskiej. W czwartek, 11 października 2007 roku, zaplanowane zostało zamknięcie ulicy Energetycznej, od strony stacji benzynowej JET.

Wszystkie osoby korzystające z przejazdu ulicą Energetyczną (od strony Imola Piaseczno), powinny zachować należną ostrożność i zwracać szczególną uwagę na wszystkie tymczasowe oznakowanie. Warto już dziś zaplanować objazd. Szerokiej drogi...
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje6 października 2007, 00:00,

Halloween Bal Duchów w Klubie Dziecka Piaseczno

Klubie Dziecka w Piasecznie zaprasza na Bal Duchów, który odbędzie się 28 października 2007 roku, w godzinach od 17 do 19. Halloween Bal Duchów odbędzie się w Klubie Dziecka, który znajduje się przy ulicy Orężnej 52 w Piasecznie. Gdy tylko dzień zapadnie głuchy, kawały robią sobie duchy. Stosowne przebranie mile widziane!

Podczas Balu Duchów w Klubie Dziecka, oprócz szaleństw na sali zabaw będziemy wróżyć i przeprowadzać tematyczne konkursy. W czasie zabawy dzieci, rodziców zapraszamy do naszego Zacisznego Kącika na listopadową, aromatyczną herbatkę. Bilet wstępu na Halloween Bal Duchów kosztuje 30 złotych.

Zapisy na Bal Duchów przyjmowane są do 26 października 2007 roku w Klubie Dziecka przy ulicy Okrężnej 52 w Piasecznie. Kontakt telefoniczny: (022) 750 64 84; kom. 0609806484, strona www.klubdziecka.pl. Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy dzieci i rodziców na Bal Duchów do Klubu Dziecka w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno