Informacje31 maja 2007, 00:00,

Remont Puławskiej - tymczasowa droga połączeniowa

30 maja 2007 roku została wprowadzona nowa organizacja ruchu obejmująca wyjazd z Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Nowe rozwiązanie umożliwia wyjazd zarówno w kierunku Piaseczna jak i Warszawy poprzez tymczasowe połączenie ulic Geodetów i Kuropatwy tymczasową drogą asfaltową biegnącą przez tereny, na których kiedyś stały szklarnie EKO Mysiadło.

Tymczasowa droga połączeniowa między Geodetów a Kuropatwy
kliknij aby powiększyć

Na skrzyżowaniu ulicy Kuropatwy z ulicą Puławską zamontowano sygnalizację świetlną umożliwiającą włączenie się do ruchu w obu kierunkach. Dodatkowa sygnalizacja została zamontowana również na ulicy Geodetów. Całość nowej trasy została dokładnie oznaczona strzałkami informacyjnymi.

Zdjęcie załączone do informacji przedstawia organizację ruchu podczas remontu ulicy Puławskiej i jest na niej uwzględniona nowa tymczasowa droga między Geodetów a Kuropatwy. Mapka została zeskanowana z ulotki informacyjnej hipermarketu Auchan Piaseczno, która została rozprowadzona po mieszkańcach naszego regionu razem z najnowszą gazetką promocyjną Auchan.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje1 czerwca 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę połączoną z piknikiem

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest wycieczka, połączona z ogniskiem i piknikiem nad Jeziorką. Planowana trasa wycieczki rowerowej to: Piaseczno - żabieniec - Zalesie Górne - Ustanów -Piskórka - £oś - Głosków - Gołków - Piaseczno. Przewidywany dystans wycieczki rowerowej: 35 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Podczas niedzielnej wycieczki planowane jest ognisko w £osiu. Organizatorzy proszą o zabranie kiełbasek. Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową połączoną z ogniskiem i piknikiem nad Jeziorką, spotykają się w najbliższą niedzielę 3 czerwca 2007, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR Piaseczno, przy ulicy Sikorskiego 20. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno