Informacje21 grudnia 2007, 00:00,

Remont Puławskiej otwarte wiadukty przy Auchan Piaseczno

Informujemy, że nowe wiadukty zostały już oddane do użytku. Dzięki temu wszyscy klienci Auchan Piaseczno, Leroy Merlin, Auto Centrum Norauto oraz pozostałych sklepów znajdujących się na terenie Centrum Handlowego, mają ułatwiony wjazd z Warszawy i wyjazd do Piaseczna. Poniżej prezentujemy trójwymiarowy plan organizacji ruchu przy centrum handlowym w Piasecznie.

Mapa organizacji ruchu przy Centrum Handlowym w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć trójwymiarową mapę
właścicielem grafiki jest Auchan Polska

Estakady przy Auchan Piaseczno zostały otwarte, tak więc koniec problemów z dojazdem do centrum handlowego w Piasecznie. Zachęcamy wszystkich do korzystania z nowych wiaduktów i życzymy wszystkim mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego - udanych zakupów w sklepach znajdujących się na terenie Centrum Handlowego Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców Piaseczno

Informacje11 grudnia 2007, 00:00,

Grupa Piaseczno - wernisaż wystawy poplenerowej Pińczów

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na wernisaż wystawy poplenerowej Pińczów, który odbędzie się w piątek 14 grudnia 2007 roku, o godzinie 18:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie (ul. Kościuszki 49). Będzie to wernisaż prac malarskich Grupy Piaseczno. Wystawę poplenerową Pińczów, będzie można oglądać do 28 grudnia, w godzinach pracy Ośrodka Kultury. Informację otrzymałem od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury Piaseczno, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Grupa Piaseczno to ludzie zajmujący się profesjonalnie i amatorsko plastyką, ludzie kochający malarstwo, rzeźbę, grafikę i gobeliny, ludzie uczuleni na wszystko, co związane z estetyką na co dzień. Od początku powstania Grupy Piaseczno, tzn. od 1975 roku, wszystkie dziedziny sztuki były uprawiane przez jej członków. Raz w roku odbywają się wystawy zbiorowe grupy (od 15-30 osób) oraz plenery malarskie i wystawy poplenerowe. Odbywają się także wystawy indywidualne. Każda artystyczna wypowiedź wyjawia jakąś wewnętrzną prawdę autora poprzez indywidualny osąd i indywidualny sposób jej wyrażania. Dowodem postępów w pracy artystycznej są nagrody i wyróżnienia. Opiekunem Grupy Piaseczno, od wielu lat jest pani Leokadia Nastały. Zapraszam na wernisaż wystawy poplenerowej Pińczów do Ośrodka Kultury w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno