Informacje11 czerwca 2018, 13:57,

Remont placu zabaw przy Kusocińskiego w Piasecznie

Od 11 czerwca 2018 roku rozpoczynają się prace remontowo-budowlane na placu zabaw, który znajduje się przy skrzyżowaniu ul. Kusocińskiego z Wojska Polskiego w Piasecznie.

REMONT PLACU ZABAW PRZY KUSOCIŃSKIEGO W PIASECZNIE
foto: Er Zet

Przedmiotem prac jest wymiana nawierzchni ogródka jordanowskiego. Zaplanowano m.in.: wywóz piasku, usunięcie darni, oczyszczenie, przygotowanie terenu, wykonanie nawierzchni pod urządzenia. Teren będzie zamknięty do 15 lipca. W trakcie prowadzonych prac, nie będzie można z niego korzystać. Gmina Piaseczno przeprasza za utrudnienia.

REMONT PLACU ZABAW PRZY KUSOCIŃSKIEGO W PIASECZNIE

Dodatkowo wykonana będzie naprawa obecnych urządzeń oraz pojawią się nowe m.in.: bujaki, karuzela Tomek, huśtawki wagowe, bocianie gniazdo i walec.

Informacje11 czerwca 2018, 16:37,

Skręt w lewo z ul. Okulickiego w Wojska Polskiego w Piasecznie

Nastąpiła zmiana organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej nr 721 na skrzyżowaniu ul. Okulickiego z ul. Wojska Polskiego w Piasecznie. Wracając z Warszawy ulicą Okulickiego, możemy już skręcić w lewo na ul. Wojska Polskiego. Bez zmian pozostaje brak możliwości skrętu w lewo z ul. Wojska Polskiego na ul. Okulickiego. Plik od wykonawcy robót: rysunki (pdf).

SKRĘT W LEWO Z UL. OKULICKIEGO W WOJSKA POLSKIEGO