Informacje19 czerwca 2018, 19:54,

Relacja z YourTurn3 - pokaż się!


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 czerwca 2018 roku odbyła się już trzecia edycja YourTurn! Organizatorem była Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno oraz Gmina Piaseczno.

YOURTURN3 - POKAŻ SIĘ!

W tym roku, jak w poprzednich latach, konferencja miała miejsce w DeSilva Office Center przy ulicy Puławskiej 45b. Po rejestracji i krótkim wstępie rozpoczęły się wykłady. Pierwszą osobą, która wystąpiła, był Matt Olech, który działa na YouTubie od 2010 roku. Opowiedział nam o wszystkim co powinno być istotne dla osoby chcącej założyć swój własny kanał. Porwał uczestników nie tylko świetnym przygotowaniem lecz też niezwykłą charyzmą. Co ciekawe Matt podjął się współpracy z MRG Piaseczno już po raz trzeci.

YOURTURN3 - POKAŻ SIĘ!

Kolejnym prelegentem był Tomek Racławski, który rozwinął nam temat „10 lekcji o robieniu rzeczy”. Pokazał nam, że wystarczą tak naprawdę chęci i zaparcie, żeby stworzyć coś niezwykłego. Sam w swojej małej miejscowości stworzył wiele wydarzeń, które chwaliły się wielkim zaangażowaniem.

Po dwóch wystąpieniach przyszedł czas na przerwę kawową, podczas której uczestnicy mieli czas na odpoczynek oraz rozmowę z prelegentami na osobności. Po 45 minutach na scenę wszedł Serafin Pęzioł (z kanału SerafinTV), którego wykład różnił się zdecydowanie od innych. Opowiedział nam jak aktualnie jest na polskim Youtubie oraz o współpracy z różnymi firmami. Podczas swojej wypowiedzi często nawiązywał do kanału Matta Olecha, którym się inspirował na samym początku swojej działalności. YouTuberzy w trakcie prelekcji wymieniali spostrzeżenia i opierali się na swoich doświadczeniach.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

YOURTURN3 - POKAŻ SIĘ!

Ostatnim prelegentem był Piotr Jasik (GAMETROLL.TV), który opowiedział nam jak tworzyć dobry kontent, który będzie się cieszył oglądalnością, a widzów będzie przyciągała dobra treść.

Po każdym wystąpieniu był czas na Q&A, podczas którego uczestnicy mieli czas aby zadawać pytania. Cały YourTurn miał wspaniały klimat, było wiele konkursów podczas, których uczestnicy wykazali się wielką aktywnością. Osoby koordynujące event zaznaczyły, że mają nadzieję, że już za rok kolejna kadencja postanowi zrobić #YT4! – Cała praca, którą włożyliśmy, żeby stworzyć YourTurn3 zdecydowanie się opłaciła. Pokonaliśmy wszystkie przeszkody i cóż – jestem z nas dumna! Zrobiliśmy to i możemy pochwalić się kolejną edycją YourTurn! – komentuje całe wydarzenie Weronika Jagielak, I Wiceprzewodnicząca Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno.

YOURTURN3 - POKAŻ SIĘ!

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 czerwca 2018, 17:00,

Algieria - Anna i Krzysztof Kobusowie - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 czerwca 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie - Algieria. Gośćmi klubu będą Anna i Krzysztof Kobusowie. Podróżnicy Anna i Krzysztof Kobusowie opowiedzą o swojej pasjonującej wyprawie do Algierii. Mimo iż tak bliska, wciąż jest białą plamą na turystycznych szlakach. Podczas pokazu odwiedzimy stolicę Algier, w Tipasa poznamy rzymskie dziedzictwo, zaś w Oranie wspomnimy Alberta Camusa i francuskie dziedzictwo. W oazie Bou Saada zobaczymy święto i codzienne życie, po czym udamy się na dalekie południe – do Djanet. Wraz z Tuaregami wyruszymy samochodami terenowymi w głąb Sahary, by poznać jej tajemnice i różnorodne oblicza. Weźmiemy też udział w tuareskim święcie Sebeiba i poznamy tuareskie zwyczaje i muzykę. 

ALGIERIA - ANNA I KRZYSZTOF KOBUSOWIE - KLUB PODRÓŻNIKA KONSTANCIN-JEZIORNA

Anna i Krzysztof Kobusowie - fotografowie i dziennikarze uwielbiający szlaki jeszcze nieodkryte przez ludzkość. Ich zdjęcia ilustrują liczne artykuły, książki oraz podróże. Autorzy "Podróżników" - kreatywnych pamiętników i przewodników dla dzieci. 
Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie