Informacje22 listopada 2013, 00:00,

Relacja z Jesiennych Targów Pracy w Piasecznie

W czwartek, 14 listopada 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Piasecznie odbyły się Jesienne Targi Pracy, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie. W targach wzięło udział 19 pracodawców i instytucji z terenu powiatu piaseczyńskiego i Warszawy.

RELACJA Z JESIENNYCH TARGÓW PRACY W PIASECZNIE

Wśród zaproszonych firm były: firma ACTION S.A. oferująca pracę na stanowiskach: magazynier, pracownik gospodarczy; AMLUX Sp. z o.o., stanowiska: pracownik serwisu sprzątającego, operator ciągnika rolniczego; CALL CENTER POLAND S.A, stanowisko: konsultant telefoniczny; CLAR SYSTEM Zakład Pracy Chronionej, stanowiska: pracownik gospodarczy, kierowca ciągnika; DIAL TONE Sp. z o.o.; stanowisko: windykator telefoniczny; KORPO-TAXI, stanowisko: kierowca taksówki; £UKSZA Sp.J., stanowiska: specjalista ds. eksportu, asystentka w dziale handlowym, kierownik zmiany, piecowy, pakowaczka; MARCPOL SA, stanowiska: kasjer-sprzedawca, sprzedawca, magazynier-sprzedawca; McDonald’s Polska Sp. z o.o., stanowisko: pracownik restauracji; MONDI SOLEC Sp. z o.o., stanowiska: pracownik magazynu, pracownik produkcji; PIMSTAL Sp. z o.o., stanowiska: kontroler jakości, pracownik produkcji - pracownik montażu, operator prasy krawędziowej (maszyn CNC), pracownik magazynu, operator wózka widłowego; Spółdzielnia Spożywców SUPERSAM, stanowiska: sprzedawca - kasjer, ładowacz oraz Mazowiecka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, stanowiska: inwentaryzator, magazynier, opiekun osoby starszej, hostessa, promotor, kolporter prasy, konsultant telefoniczny, kucharz, kelner, pracownik ochrony, pracownik serwisu sprzątającego, kasjer, statysta, ambasador marki, sortowacz paczek, spedytor, pizzero-kasjer.

RELACJA Z JESIENNYCH TARGÓW PRACY W PIASECZNIE

Wiele różnorodnych ofert zatrudnienia przedstawiły też agencje pośrednictwa pracy z którymi Urząd współpracuje, tj. MANPOWER GROUP Sp. z o.o., stanowiska: pracownik produkcji, przedstawiciel handlowy; PROMEDICA24, stanowiska: opiekun osoby starszej w Niemczech, asystentka w dziale administracyjnym, menadżer kontraktu; WORK EXPRESS Sp. z o.o., stanowiska: recepcjonistka, magazynier, operator wózka widłowego, bagażowy.

Swoją ofertę zaprezentował również Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn przy Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, oferujący szkolenia dla operatorów maszyn do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

RELACJA Z JESIENNYCH TARGÓW PRACY W PIASECZNIE

Stanowisko na targach mieli również przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy, którzy w ramach systemu EURES przedstawiali oferty pracy za granicą oraz udzielali informacji o warunkach życia i pracy za granicą. Bezpłatnych porad i konsultacji z zakresu prawa pracy udzielali pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy, natomiast pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy informowali o możliwościach zatrudnienia i sytuacji na lokalnym rynku pracy.

Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, odwiedziło je około 700 osób poszukujących pracy. Następne targi pracy już w 2014 roku.

autor/źródło: Małgorzata Kamińska - Pośrednik Pracy

Informacje20 listopada 2013, 00:00,

X GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza wszystkich młodych aktorów z naszej gminy do udziału w X Gminnych Teatraliach Lesznowolskich. Coroczny przegląd teatrów młodzieżowych i dziecięcych odbędzie się 21 i 22 listopada 2013 roku w godz. 10.00 - 15.00 w sali teatralnej w świetlicy GOK Lesznowola w Janczewicach przy ul. Jedności 99 a.

X GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE

REGULAMIN X GMINNYCH TEATRALIOW LESZNOWOLSKICH 2013 (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola