Informacje11 stycznia 2016, 13:35,

Relacja z III Marszu Zimowego Nordic Walking z Piaseczna do Zalesia

W zimowy, świąteczny poranek 6 stycznia 2016r. na Placu Piłsudskiego w Piasecznie spotkali się miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu.

RELACJA Z III MARSZU ZIMOWEGO NORDIC WALKING Z PIASECZNA DO ZALESIA

W III Zimowym Marszu Nordic Walking – „Łączymy Pokolenia” wzięli udział przedstawiciele wielu pokoleń. Najmłodszy uczestnik miał 8 lat, najstarszy...z grzeczności nie będziemy podawać szczegółów. Po wspólnej rozgrzewce, w asyście piaseczyńskiej Policji uczestnicy Marszu wyruszyli ulicami Kościuszki i Świętojańską w kierunku Zimnych Dołów. Trasa Marszu przebiegała ulicami Piaseczna, Żabieńca oraz urokliwymi duktami Lasów Chojnowskich. Po dotarciu do celu i wspólnym stretchingu rozpoczęto biesiadowanie przy ognisku. Dzięki hojności szkoły Cosinus w Piasecznie, ufundowane przez przedstawicieli szkoły specjały umiliły czas i pozwoliły na uzupełnienie kalorii. W otoczeniu pięknej zimowej aury, w bliskości z przyrodą Lasów Chojnowskich, we wspaniałej atmosferze stworzonej przez uczestników wydarzenia czas mijał szybko. Kolejny Zimowy Marsz Nordic Walking już za nami. Pozostały cudowne wspomnienia i nowe znajomości zawarte w trakcie marszu i ogniska, jesteśmy pewni, że zaowocują one kolejnymi spotkaniami, kolejną aktywnością.

RELACJA Z III MARSZU ZIMOWEGO NORDIC WALKING Z PIASECZNA DO ZALESIA

W imieniu organizatora Marszu, Fundacji Żyj Aktywnie po 50-tce, za okazaną życzliwość oraz udzielenie wszelkiej pomocy w bezpiecznej organizacji naszego Marszu, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Włodzimierzowi Rasińskiemu Naczelnikowi Wydziału Utrzymania Dróg i Transportu Publicznego przy Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno, inspektorowi Robertowi Kokoszce Komendantowi Powiatowej Policji w Piasecznie oraz policjantom zabezpieczającym Marsz, Sławomirowi Mydłowskiemu Nadleśniczemu oraz pracownikom Nadleśnictwa Chojnów za udostępnienie obiektu „Zimne Doły”, Panu Łukaszowi Wylezińskiemu oraz pracownikom Biura Promocji za upowszechnienie informacji o Marszu. Szczególne podziękowania dla Pana Mateusza Nazarko - Dyrektora Szkoły dla Dorosłych COSINUS w Piasecznie za ufundowanie artykułów spożywczych na ognisko oraz udział osobisty w Marszu.Dziękujemy wolontariuszom Fundacji Żyj Aktywnie po 50-tce za udział i pomoc w organizacji Marszu. Uczestnikom Marszu dziękujemy za liczne przybycie i stworzenie niepowtarzalnej cudownej atmosfery. Zapraszamy na kolejne spotkania i … Niech Moc Będzie z Wami Aktywni Chodzący Z Kijami!

Gabriela Helak

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8478
Informacje14 stycznia 2016, 08:00,

Sportowa zima w Konstancinie 2016

Gry, zabawy i turnieje sportowe - to tylko niektóre atrakcje tegorocznej Zimy w mieście, organizowanej przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Do 15 stycznia prowadzone są zapisy na zajęcia.

SPORTOWA ZIMA W KONSTANCINIE 2016

Zajęcia dla uczniów

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy tradycyjnie do Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). W pierwszy tydzień ferii (od 1 do 5 lutego) prowadzone będą zajęcia dla dzieci w wieku 6 - 9 lat w godz. 10.00 - 12.00, dla uczniów w wieku 10 - 13 lat od godz. 12.00 do godz. 14.00 oraz dla gimnazjalistów (14 -16 lat) w godz. 14.00 - 16.00.

Zapisy

W ramach akcji czekają gry i zabawy zespołowe oraz turnieje m.in. w: minipiłkę nożną, unihokeja, siatkówkę i badmintona. Z kolei w drugi tydzień ferii zaplanowano zajęcia na lodowisku w Parku Zdrojowym (w godz. 10.00 - 13.00). Zapisy na sportową "Zimę w mieście" prowadzone będą do 15 stycznia. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie (pod nr 22 754 01 99) i mailowo (biuro@gosir-konstancin.pl).

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11666