Informacje11 września 2018, 19:12,

Relacja z II Amatorskiej Drużynówki w Kajakowaniu w Zalesiu Górnym

Za nami kolejna edycja „Amatorskiej Drużynówki w Kajakowaniu”. Kajakarze, amatorzy, dzięki gościnności „Planety Zalesie”, tym razem ścigali się na akwenach wodnych Zalesia Górnego. Drużyny składające się z dwóch kobiet i dwóch mężczyzn walczyły w siedmiu konkurencjach. Na specjalnie przygotowanych torach, mieli do pokonania: 200m jedynki żeńskie, 200m jedynki męskie, 200m duety męskie, 200m duety żeńskie, 200m duet mieszany, 800m duet mieszany. Wielobój kończyła sztafeta 4 x 200m.

RELACJA Z II AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI W KAJAKOWANIU W ZALESIU GÓRNYM

Bogata strefa rekreacyjno – piknikowa pozwoliła na wypoczynek nie tylko zawodnikom ale również ich rodzinom i znajomym. Na dzieci czekały liczne atrakcje firmy „Action Sports” zajmującej się organizacją imprez plenerowych oraz stoiska edukacyjne. Dorośli natomiast mogli zasięgnąć fachowych porad w dziedzinie zdrowego stylu życia na stoiskach piaseczyńskich klubów fitness.

Wszyscy zawodnicy, po zawodach otrzymali medale a pierwsze trzy drużyny atrakcyjne nagrody rzeczowe, w których znalazły się min. karty podarunkowe o łącznej wartości 2 000 zł. ufundowane przez gminę Piaseczno, startery fitnessz licznymi nagrodami rzeczowymiufundowane przez Fitness Club „Clypso Piaseczno” oraz pakiety sportowe od Clubu Fitness „RONDO” Piaseczno obejmujące karnet na siłownie, indywidualny trening z trenerem, jogę oraz konsultację z rehabilitantem.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

RELACJA Z II AMATORSKIEJ DRUŻYNÓWKI W KAJAKOWANIU W ZALESIU GÓRNYM

W tym roku bezkonkurencyjna okazała się drużyna „Zel& Go”, która wygrywając wszystkie konkurencja zdobyła maksymalne105 punktów. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy zespołu „Wolni - Spokojni” uzyskując 82 punkty. Trzecie miejsce przypadło drużynie „ Rondo Firness Club & Tri 4 Fan”, która uzyskała 72 punkty. Należy wspomnieć, że czwarte miejsce przypadło „ Planecie Zalesie”, która w swych szeregach miała całkowicie debiutującą na kajakach zawodniczkę.

- Ideą „Drużynówki” jest przede wszystkim integracja i zabawa, tworząc nową aktywność jaką są amatorskie zawody w kajakowaniu, pokazujemy ciekawy pomysł na zdrowe spędzanie wolnego czasu - mówi Jacek Gajda pomysłodawca zawodów i twórca projektu „K jak Kajaki”.

Bogatą fotorelacje znajdziecie państwo na stronie www.facebook.com/Jakkajaki

Do zobaczenia za rok.
Projekt „Kajakkajaki”

Bogatą fotorelacje znajdziecie państwo na stronie www.facebook.com/Jakkajaki

Do zobaczenia za rok.
Projekt „Kajakkajaki”

Informacje5 września 2018, 17:00,

Pocztówka z daleka - Wieczorynki w Piasecznie

5 września 2018 roku zapraszamy na Koncert familijny "Pocztówka z daleka" w ramach Wieczorynek. Występ rozpocznie się o godz. 19:00 na placu na tyłach Przystanku Kultura. Udział jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! Wieczorynki to propozycja Centrum Kultury skierowana dla całych rodzin.

POCZTÓWKA Z DALEKA - WIECZORYNKI W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie