Informacje20 czerwca 2016, 09:07,

Relacja z gali finału konkursu Nauczyciel z Klasą Piaseczno 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


We wtorek, 14 czerwca 2016 roku w Domu Kultury w Piasecznie odbył się już IV finał konkursu „Nauczyciel z Klasą”. Galę poprowadzili organizatorzy i przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno: przewodniczący Piotr Nowak oraz sekretarz Oliwia Malczyk.

Relacja z finału konkursu Nauczyciel z Klasą Piaseczno 2016

Uroczystość rozpoczął występ muzyczny jednego z finalistów konkursu „Piaseczyński Pokaż Talent” również organizowanego przez MRGP. Prowadzący przybliżyli zebranym idee „Nauczyciela z Klasą”, zmienionej ordynacji wyborczej oraz przy użyciu prezentacji multimedialnej przedstawili wyniki frekwencji z poprzednich edycji. Warto zaznaczyć, że w tym roku rozszerzono konkurs na szkoły z całego powiatu piaseczyńskiego, więc udział w akcji mogło wziąć więcej uczniów.

Kulminacyjnym punktem programu było wręczenie nagród wszystkim zwycięzcom, poprzedzony występem kolejnej uczestniczki lokalnego konkursu talentów. Pamiątkowe dyplomy i kwiaty wręczyli prowadzący, główna koordynatorka projektu- Natalia Kapusta, pani wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak oraz członkini Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego-Katarzyna Paprocka.

Galeria zdjęć z finału konkursu Nauczyciel z Klasą Piaseczno 2016

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Gala została zakończona wspólnym zdjęciem nagrodzonych wraz z organizatorami oraz kolejnym występem wokalnym. Następnie goście przeszli do nieoficjalnej części uroczystości, połączonej z poczęstunkiem.

Marcelina Kurzyk - Rzecznik MRGP

Galeria zdjęć z Galii finałowej Nauczyciel z Klasą: www.facebook.com/MRGPiaseczno
Poznaj wyniki konkursu Nauczyciel z Klasą (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 czerwca 2016, 12:00,

Auchan nagradza zdolnych uczniów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Twoje dziecko może się pochwalić świadectwem z czerwonym paskiem? Centrum Handlowe Auchan Piaseczno nagrodzi wszystkich tych, którzy z wyróżnieniem zakończyli rok szkolny. Letnie upominki czekają w najbliższą sobotę także na uczniów, którzy z języka francuskiego otrzymali ocenę celującą!

AUCHAN NAGRADZA ZDOLNYCH UCZNIÓW

Dobre wyniki w nauce należy nagradzać. Tej zasady trzyma się Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, które w sobotę 25 czerwca wręczy zdolnym uczniom letnie upominki, które umilą wakacyjną przerwę od szkoły.

Każdy uczeń, który może się pochwalić świadectwem z czerwonym paskiem, otrzyma od galerii handlowej zestaw do gry w badmintona. Z kolei uczniowie, którzy na koniec roku szkolnego otrzymali z języka francuskiego najwyższą ocenę, otrzymają dodatkowo nagrodę specjalną – grę plenerową Molkky, polegającą na zbiciu kręgli o odpowiedniej wartości specjalnym drewnianym zbijakiem tak, aby zdobyć równo 50 punktów. Aby odebrać upominki, wystarczy pokazać w Punkcie Obsługi Konkursu świadectwo szkolne.

Nagrody za dobre wyniki w nauce będą rozdawane w sobotę 25 czerwca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 od godziny 12.00 do godziny 18.00. Liczba nagród w zabawie jest ograniczona.

Regulamin akcji: nagradzamy zdolnych uczniów (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie