Informacje15 lutego 2019, 07:00,

Rekrutacja do przedszkoli na terenie gminy Piaseczno

Od 15 lutego 2019 poprzez stronę oswiata.piaseczno.eu, zakładkę “Rekrutacje 2019/2020” – “Przedszkola”, będzie można zapoznawać się z ofertą placówek rekrutujących do piaseczyńskich przedszkoli dla dzieci z roczników 2016-2013 oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych – „zerówek” dla dzieci 6 – letnich oraz starszych z orzeczeniem o odroczeniu obowiązku szkolnego. Wszystkie oferty zostaną opublikowane do dnia 19 lutego 2019 r. Od 19 lutego 2019 r. będzie także aktywna możliwość logowania do systemu oraz wprowadzania wniosków przez rodziców. W zakładce “Dokumenty do pobrania” znajdują się oświadczenia oraz potwierdzenie woli, które należy wypełnić i złożyć w placówce pierwszego wyboru.

Rekrutacja do przedszkoli na terenie gminy Piaseczno

Foto pixabay.com

Rekrutacja obejmuje jedynie dzieci zamieszkałe na terenie gminy Piaseczno.

Informacje13 lutego 2019, 07:00,

III edycja konkursu Pokaż Swój Komiks Przystanek Kultura

Do 20 marca 2019 roku będzie trwał III konkurs plastyczny na autorski komiks pn.: “Pokaż Swój Komiks”. Organizatorem jest Centrum Kultury w Piasecznie - Przystanek Kultura. W konkursie mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku 6-19 lat, mieszkający na terenie powiatu piaseczyńskiego. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-13 lat, 14-19 lat. Zachęcamy do udziału w konkursie.

III edycja konkursu Pokaż Swój Komiks Przystanek Kultura

Więcej informacji w regulaminie konkursu plastycznego do pobrania (.pdf)