Informacje10 kwietnia 2018, 18:00,

Rejent Puzyr Padalak - stand-up w Szarej Eminencji Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 kwietnia 2018 roku w godzinach 20:00 - 22:00 odbędzie się stand-up w Szarej Eminencji, podczas którego wystąpi: Sebastian Rejent, Filip Puzyr i Maks Padalak. Godz. 20:00 (wstęp od godziny 18:00 - zapraszamy na kolację przed występem, a podczas występu kuchnia wstrzyma pracę). Bilety: 25 zł do kupienia w barze Szarej Eminencji x Piaseczno od Piątku 30. marca 2018 r. od godziny 17. Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno ul. Sienkiewicza 11 (stare kino). Całość wydarzenia jak zawsze poprowadzi gospodarz sceny Tomek Kołecki Stand-up.

REJENT PUZYR PADALAK - STAND-UP W SZAREJ EMINENCJI PIASECZNO

Sebastian Rejent - w ciętych ripostach nie ma sobie równych, zwany też "Królem Roastów". Świetnie piszący. Posiada też prawdziwą baterię żartów, jednak najlepiej czuje się w improwizacjach z publicznością. Pierwsze rzędy na jego występach zajmują tylko odważni i z dużym dystansem do żartów.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w PiasecznieFilip Puzyr - trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Maks Padalak - jeden z najmłodszych komików w Polsce, od zawsze ciągnęło go do występowania na scenie. Po 3 latach grania w zespole, odnalazł swoje miejsce w Stand-upie. Miłośnik czarnego humoru, którego nie brakuje w jego żartach. Zaczynał na scenach poznańskich, a od pewnego czasu wyruszył dzielić się swoimi przemyśleniami po całej Polsce.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 kwietnia 2018, 08:00,

International School of Warsaw w Bobrowcu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

International School of Warsaw, nowa międzynarodowa szkoła w Bobrowcu pod Warszawą, z wykładowym językiem angielskim i francuskim, uruchomiła program stypendialny dla najzdolniejszych i najbardziej potrzebujących uczniów. Podania można składać do 27 kwietnia 2018 roku.

INTERNATIONAL SCHOOL OF WARSAW W BOBROWCU

International School of Warsaw to nowa międzynarodowa szkoła zlokalizowana w podwarszawskim Bobrowcu z wykładowym językiem angielskim ifrancuskim. Dodatkowo dzieci mogą wybrać zajęcia z języka polskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, chińskiego lub niemieckiego. ISW jest akredytowana przez IAO (International Accredition Organization) oraz jest w trakcie uzyskiwania akredytacji IBO (International Baccalaureate Organization), która pozwala na wprowadzenie programu przygotowującego do matury międzynarodowej.

Oprócz nauki języków oraz przygotowania do matury międzynarodowej, szkoła ma w planach wiele innowacyjnych rozwiązań i dodatkowych zajęć edukacyjnych. Misją szkoły jest stworzenie miejsca, w którym dzieci rozwijają się nie tylko intelektualnie, ale także zdobywają ważne umiejętności społeczne, uczą się współpracy, empatii, szukania kreatywnych rozwiązań i stawiania czoła nowym wyzwaniom. Jednym z kluczowych założeń jest indywidualne podejście do każdego ucznia tak, aby mógł w pełni odkryć i wykorzystać swój potencjał i możliwości.

ISW jest jedyną szkołą w Polsce prowadzącą zajęcia w systemie STEaM łączącym nauczanie technologii, nauk ścisłych, matematyki i sztuki. Ten interdyscyplinarny program pobudza ciekawość i krytyczne myślenie, uczy dzieci podejmowania ryzyka, szukania nowych, kreatywnych rozwiązań i umiejętności pracy w grupie. Część zajęć będzie prowadzonych na świeżym powietrzu. W ten sposób nauka teorii jest uzupełniana przez zajęcia praktyczne i doświadczenia prowadzone w terenie. Sprzyja temu ogromny, otoczony zielenią kampus, na którym, oprócz boiska i placu zabaw, powstanie zagroda dla zwierząt oraz laboratorium. Szkoła oferuje również wiele zajęć dodatkowych, m.in. balet, piłkę nożną, jogę, karate, zajęcia plastyczne, robotykę. Wszystkie zajęcia, wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek), podręczniki oraz transport do i ze szkoły wliczone są w koszt czesnego.

Szkoła, która uruchomi swoją działalność we wrześniu 2018 r., oferuje program stypendialny dla polskich uczniów. Osiem stypendiów (po jednym dla każdej z klas 1-8) zostanie przyznanych najzdolniejszym i najbardziej potrzebującym uczniom. Celem programu jest zapewnienie uczniom z rodzin o niskich i średnich dochodach możliwości uczestnictwa w bogatym programie edukacyjnym i zróżnicowanym kulturowo życiu szkoły, które, dzięki maturze międzynarodowej, będzie dla nich furtką na najlepsze uniwersytety na świecie. Stypendium pokryje pełen koszt czesnego za rok akademicki 2018/2019, w skład którego wchodzi: koszt edukacji, wyżywienie, transport busem do i ze szkoły, zajęcia dodatkowe oraz mundurki. Stypendia obejmują cały okres nauki w szkole, pod warunkiem, że uczeń osiąga dobre wyniki w nauce. Stypendia mogą zostać odwołane ze względu na słabe wyniki w nauce lub złe zachowanie. Kryteriami przyznania stypendium sa: polskie obywatelstwo, dobre wyniki w nauce, znajomość języka angielskiego oraz niewystarczające możliwości finansowe.

Wnioski są sprawdzane przez komisję stypendialną i przyznawane do końca kwietnia każdego roku. W tym celu należy pobrać, wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi dokumentami dodatkowymi na adres info@isw.edu.pl w terminie do 27 kwietnia 2018 r. Więcej informacji na łamach strony internetowej: http://isw.edu.pl/scholarships/

International School of Warsaw
ul. Mazowiecka 43
05-502 Bobrowiec

EDYCJA: Otrzymaliśmy informację, że szkoła już nie istnieje.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie