Informacje12 stycznia 2016, 21:20,

Refundacja części kosztów zatrudnienia - PUP Piaseczno

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że od dnia 11.01.2016 r. do wyczerpania środków będą przyjmowane wnioski o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenie, nagrody oraz składki na ubezpieczenie społeczne skierowanego bezrobotnego do 30. roku życia. Refundacja może zostać przyznana pracodawcy (tj. jednostce organizacyjnej, chociażby nie posiadała osobowości prawnej, a także osobie fizycznej, jeżeli zatrudniają oni co najmniej jednego pracownika) oraz przedsiębiorcy nie zatrudniającemu pracownika, na okres 12 miesięcy.

REFUNDACJA CZĘŚCI KOSZTÓW ZATRUDNIENIA

Pracodawcy chcący skorzystać ze wsparcia zobowiązani będą do zatrudnienia skierowanych bezrobotnych w pełnym wymiarze czasu pracy nie tylko przez okres wskazanych 12 miesięcy refundacji, ale również przez kolejne 12 miesięcy. Skierowanie do pracy mogą otrzymać osoby bezrobotne, które nie ukończyły 30 roku życia, dla których został ustalony II profil pomocy. Refundacja stanowi dla pracodawcy lub przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą - w rozumieniu prawa konkurencji UE - pomoc de minimis. Taki podmiot, aby otrzymać refundację musi spełnić warunki do objęcia pomocą de minimis.

Uwaga: wniosek nie może zawierać niewypełnionych pól, a w przypadku wydruku komputerowego każda strona musi być parafowana przez Wnioskodawcę. Informacja o wstrzymaniu przyjmowania wniosków zostanie umieszczona na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy.

Szczegółowe informacje:
Powiatowy Urząd Pracy
Piaseczno, ul. Szkolna 20, p. 11
tel./fax 22 757 20 28, 756 73 61
wapi@praca.gov.pl
www.puppiaseczno.com

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Informacje22 stycznia 2016, 17:00,

Podsumowanie Roku Sportowego 2015 Gmina Piaseczno

22 stycznia 2016 roku na Stadionie Miejskim w Piasecznie odbędzie się gala, podczas której wyróżnieni zostaną najlepsi sportowcy i trenerzy Gminy Piaseczno. Podsumowanie Roku Sportowego 2015 rozpocznie się o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim przy ul. 1-go maja 16. Wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za zasługi i osiągnięcia sportowe w 2015 roku w następujących kategoriach: zawodnik, nadzieja sportowa, trener, szkoła, drużyna, działacz sportowy za działalność społeczną na rzecz sportu oraz sponsor za znaczny wkład finansowy w rozwój sportu w Gminie Piaseczno. Zapraszamy.

Podsumowanie Roku Sportowego 2015 Gmina Piaseczno