Informacje19 lutego, 18:00,

Recital Tomasza Błasiaka - piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy w Tarczynie

19 lutego 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się recital Tomasza Błasiaka, pt. ”Serca Biciem”, podczas któego zostaną zaprezentowane znane wszystkim przeboje, ale też (być może) mniej znane utwory z repertuaru Andrzeja Zauchy. Interpretacje wokalne Tomasza Błasiaka poruszą najwrażliwsze struny duszy. Piękne nuty, smaczne aranżacje i muzyka na żywo sprawiają, że artysta wciąga słuchaczy w swój świat, a koncert mija błyskawicznie. Ten ciepły, nieco nostalgiczny program zapada w pamięć i, co sugeruje już sam tytuł, przyprawia o mocniejsze serca bicie... Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17, tel. 22 715 79 62. Bilety w cenie 20 zł. Kup bilet Serdecznie zapraszamy.

Recital Tomasza Błasiaka

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

TOMASZ BŁASIAK  - ukończył warszawską Akademię Teatralną w 2004 roku. Uczył się w Szkole muzycznej II stopnia w Elblągu. Gra na gitarze i pianinie. Głos szkolił pod kierunkiem znanej z telewizyjnych programów muzycznych, pani Agnieszki Hekiert. Występował w musicalach „Złe zachowanie” (reż. Andrzej Strzelecki) oraz „ Abba Klub” na deskach Teatru Palladium. Współpracował z Teatrami: Scena Prezentacje oraz Teatrem Powszechny w Warszawie. Szerszej widowni znany jest z serialu "Samo życie", "Czas Honoru", "Barwy Szczęścia, i inne. W Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera zadebiutował w gościnnym spektaklu „Kwiaty dla Algernona”, za który otrzymał pierwszą nagrodę na 36. Wrocławskich Spotkaniach Teatrów Jednego Aktora. Do zespołu Teatru Powszechnego dołączył w kwietniu 2008 roku. Jest cenionym aktorem dubbingowym. W 2012 roku brał udział w nowatorskim projekcie „Teatr w klasie”, w ramach którego przygotował monodram Sebastian X (reżyseria Grażyna Kania). Obecnie jest aktorem Teatru Polskiego w Warszawie.

Śpiew - Tomasz Błasiak.
Aranżacje - Tomasz Krezymon.
Zespół muzyczny:
• Tomasz Krezymon - piano
• Paweł Bomert - bas
• Szymon Linette - perkusja.

Informacje23 lutego, 09:30,

Warsztaty biżuteryjne - kolczyki w stylu BOHO w Strefie Kultury

23 lutego 2019 roku o godz. 10.30 odbędą się warsztaty biżuteryjne - kolczyki w stylu BOHO. Będą to zajęcia dla dzieci od 9 lat i dorosłych. Miejsce: Strefa Kultury, ul. Jarząbka 20/85, Piaseczno. Warsztaty w cenie 10 zł, zapisy: www.strefazajec.pl

Warsztaty biżuteryjne - kolczyki w stylu BOHO w Strefie Kultury