Informacje20 czerwca 2015, 20:00,

Recital Reakcja lwa pod katedrą św. Jakuba w Szybeniku na żonę poety

Kolonia Artystyczna zaprasza w sobotę 20 czerwca 2015 roku na recital zatytułowany: Reakcja lwa pod katedrą św. Jakuba w Szybeniku na żonę poety. Recital z mądrymi, poruszającymi tekstami piosenek, wierszy i pieśni w wykonaniu Anny Materny (śpiew) i Konrada Materny (recytacja) rozpocznie się o godz. 20.00. Miejsce: Kolonia Artystyczna Piaseczno - Zalesie Dolne ul Dębowa 3. Strona internetowa: www.koloniaartystyczna.pl Wstęp wolny.

Recital Reakcja lwa pod katedrą św. Jakuba w Szybeniku na żonę poety

Konrad Materna - śpiewający poeta, kompozytor i aranżer, scenarzysta i reżyser, lalkarz, producent, pedagog. Od 1986 r. członek Polskiego Związku Autorów i Kompozytorów ZAKR. W 1985 roku nagrodzony I miejscem na festiwalu OPPA Warszawie, zwycięzca odbywającego się rok później w Krakowie Studenckiego Festiwalu Piosenki, wyróżniony także nagrodą na Festiwalu Piosenki Polskiej Opole'86. Laureat Biesiady Teatralnej w Horyńcu, 2-krotnie Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie i festiwalu FAMA w Świnoujściu. W latach 1985–86 występował w programie kabaretu Piwnica pod Baranami. Współpracował w charakterze reżysera, kierownika muzycznego, producenta lub artysty estradowego m. in. przy Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi, w Państwowym Teatrze Dramatycznym w Rzeszowie, Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Dramatycznym w Kielcach czy w Teatrze Bagatela w Krakowie. Założyciel Teatru Podmiejskiego i grupy poetyckiej Herbatka Literacka.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie