Informacje11 listopada 2013, 00:00,

Recital Marcina Skrzypczaka - Wtorek Wydarzeń

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Wydarzeń, podczas którego odbędzie się recital Marcina Skrzypczaka – laureata Piaseczyńskiego Zlotu Piosenki Różnej 2006. Koncert odbędzie się 12 listopada 2013 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Spotkanie z Marcinem Skrzypczakiem podczas recitalu to za każdym razem wyprawa w nieznane strony własnej duszy. Ta podróż każdorazowo kończy się odkrywczo dla uważnego słuchacza, staje się zwiedzaniem wszechogarniającej codzienności. W końcu wyostrza wzrok na zdarzenia, których często jesteśmy świadkami i uczestnikami, zarówno na te pogodne, jak i na te wymagające odwagi spojrzenia prosto w życie. I to nie jest łatwe. To jest słuszne. Podczas recitalu Marcina Skrzypczaka odbędzie się promocja płyty Zamyślony. Gościnnie na pianinie Katarzyna Brzozowska. Zapraszamy tych, którzy lubią poezję, również tę śpiewaną, do spędzenia wieczoru w miłej atmosferze przy świecach i kubku herbaty.

Recital Marcina Skrzypczaka - Wtorek Wydarzeń

Zmyślony to długo wyczekiwany, debiutancki album Marcina Skrzypczaka – gitarzysty, pieśniarza, kompozytora i autora tekstów. Muzyka - w całości autorska, można by powiedzieć – minimalistyczna, z gitarą klasyczną w roli głównej. Śpiewa do wierszy współczesnych poetów, m. in. Ewy Lipskiej, Adama Ochwanowskiego, Janusza Stanisława Pasierba, Zbigniewa Joachimiaka, jak również własnych tekstów. Patronami płyty są: Agencja Artystyczna GAP, Katedra Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Radio Kraków, strefapiosenki.pl, isak.pl. Strona: www.marcinskrzypczak.pl

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 listopada 2013, 00:00,

Stopnie w szkole - pomagają czy hamują rozwój kreatywności ucznia - APM w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wykłady Akademii Pozytywnego Myślenia, które prowadził będzie Jacek Galus - trener rozwoju osobistego. Najbliższy wykład odbędzie się 13 listopada 2013 roku o godz. 18.00 w filii KDK przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin-Jeziorna. Podczas spotkania padną odpowiedzi m.in. na pytanie: stopnie w szkole - pomagają czy hamują rozwój kreatywności ucznia? Wstęp wolny. Zapraszamy na wykład Akademii Pozytywnego Myślenia w Konstancinie-Jeziornie.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna