Informacje13 maja 2010, 00:00,

Recital Grażyny £obaszewskiej w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na recital Grażyny £obaszewskiej, który odbędzie się w najbliższą sobotę 15 maja 2010 roku o godz. 20.00. Miejsce: sala w Ośrodku Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 20 złotych. Zapraszamy na sobotni recital Grażyny £obaszewskiej.

Grażyna £obaszewska to wokalistka i kompozytorka, która jest znana z takich piosenek jak Czas nas uczy pogody, Ludzie z duszą, Brzydcy czy Gdybyś. Głosu Grażyny £obaszewskiej nie sposób pomylić z czyimkolwiek innym. Występy, na początku kariery, u boku gwiazd polskiej estrady, takich jak Halina Frąckowiak, były jedynie krótkim epizodem. Zarówno krytycy muzyczni jak i publiczność, z radością, szacunkiem i uwielbieniem wynieśli ją na firmament polskiej muzyki rozrywkowej. £obaszewska należy do nielicznego grona muzyków, których nikt nie śmie porównywać z innymi, sugerować naśladownictwa. Więcej informacji na stronie: www.grazynalobaszewska.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 maja 2010, 00:00,

16 maja Festyn Sportowo - Rekreacyjny w Chylicach

W najbliższą niedzielę, 16 maja 2010 roku, zapraszamy mieszkańców na festyn sportowo-rekreacyjny z okazji 10-lecia powstania Klubu Sportowego Laura. Odbędzie się on na stadionie przy ul. Dworskiej w Chylicach. W programie m.in. koncert grupy wokalnej PARTITA, mecz ligi okręgowej GKS Świt Warszawa - KS Laura, przejażdżki bryczkami, dyskoteka oraz gry i zabawy dla dzieci. Na festyn zapraszają Rada Sołecka Chylic, Klub Sportowy Laura i Gmina Piaseczno. Serdecznie zapraszamy na festyn w Chylicach.

Festyn Sportowo-Rekreacyjny w Chylicach
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno