Informacje25 kwietnia 2007, 00:00,

Recital Fletowy w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na Recital Fletowy, który odbędzie się w dniu 3 maja 2007 roku (czwartek - weekend majowy) o godzinie 19:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tarczynie ul. Ks. Czesława Oszkiela 3. W koncercie udział wezmą: Marcin Stawiszyński (flet) oraz Eugeniusz Chudak - Morzuchowski (fortepian).

Na program koncertu złożą się kompozycje na flet i fortepian. W programie także opowieść o dziejach fletu, jednego z najstarszych instrumentów w dziejach muzyki. Wstęp jest wolny.

źródło informacji: www.tarczyn.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz

Informacje25 kwietnia 2007, 00:00,

Parking dla interesantów Wydziału Komunikacji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przy ulicy Nadarzyńskiej w Piasecznie powstał długo oczekiwany parking samochodowy dla interesantów Wydziału Komunikacji. Parking samochodowy przeznaczony jest dla interesantów Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Dzisiaj, czyli 25 kwietnia 2007 roku odbyło się uroczyste otwarcie parkingu samochodowego. Uczestniczyli w nim przedstawiciele władz powiatu, samorządowcy, kierownictwo Wydziału Komunikacji oraz przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych, który wykonał prace. Więcej informacji na oficjalnej stronie powiatu piaseczyńskiego: www.piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie