Informacje22 marca 2007, 00:00,

Realizacja obowiązku szkolnego w Gminie Prażmów

Urząd Gminy w Woli Prażmowskiej oraz Policja będą prowadzić postępowania wobec rodziców dzieci, które uchylają sie od obowiązku szkolnego. Fakt ten licznie zgłaszają dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych. Rodzice są zobowiązani między innymi do zapewnienia regularnego uczęszczania dziecka do szkoły do 18 roku życia.

źródło informacji: Głos Prażmowa
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje22 marca 2007, 00:00,

Roboty publiczne w Prażmowie - zatrudnią bezrobotnych

Od kwietnia 2007 Urząd Gminy w Prażmowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy zatrudni 4 osoby bezrobotne. Forma aktywizacji osób długotrwale bezrobotnych oraz bezrobotnych absolwentów pozwala na 6 - miesięczne zatrudnienie. Koszty zatrudnienia przy robotach publicznych w Prażmowie pokrywa Urząd Pracy.

Osoby chętne podjąć pracę w Urzędzie mogą kontaktować się z Sekretarzem Ewą Jankowską, telefon: (022) 727 01 77 lub (022) 727 05 22.

źródło informacji: Głos Prażmowa
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Prażmów