Informacje5 kwietnia 2016, 18:00,

RAZEM DLA KULTURY PIASECZNO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury w Piasecznie serdecznie zaprasza 5 kwietnia 2016 r. na spotkanie informacyjne i dyskusję na temat potrzeb kulturalnych mieszkańców naszej gminy RAZEM DLA KULTURY. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Zapraszamy wszystkie osoby mające ciekawe pomysły na działania związane z szeroko rozumianą kulturą oraz edukacją kulturalną.

RAZEM DLA KULTURY PIASECZNO

Najciekawsze z zaproponowanych przez Państwa inicjatyw zostaną sfinansowane ze środków przyznanych na ten cel w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2016, organizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Kontakt do koordynatora projektu w Centrum Kultury:
inicjatywy@kulturalni.pl
tel. (22) 756 76 00 wew. 10

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 kwietnia 2016, 08:00,

Wiadukt zaprasza na dzień otwarty


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 kwietnia 2016 roku Wiadukt zaprasza na dzień otwarty! Skorzystaj z okazji i zajrzyj w każdy zakamarek szkoły. Porozmawiaj z tymi, którzy już ją wybrali i posłuchaj, dlaczego to zrobili. Dodatkowo: zobaczysz jak programować w Arduino, dowiesz się jak coś przylutować, zobaczysz samochód oczami mechanika w nowocześnie wyposażonej pracowni diagnostycznej, sprawdzisz co można zrobić z LegoMindstorm oraz dowiesz się, jak wypromować firmę lub siebie w pracowni reklamy. Odwiedź „Wiadukt”, naprawdę warto! Adres: Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie, ul. Szpitalna 10.

WIADUKT ZAPRASZA NA DZIEŃ OTWARTY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie