Informacje25 listopada 2017, 12:00,

Ratunku dzidziuś - teatr Kuffer wystąpi w Józefosławiu

25 listopada 2017 roku o godz. 13:00 zapraszamy do Józefosławia na spektakl Ratunku Dzidziuś, w wykonaniu teatru Kuffer. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14 Józefosław - II piętro. Wstęp: 10 zł/bilet. Bilety do nabycia od godz.: 12:00 w dniu przedstawienia w Klubie Kultury w Józefosławiu. Płatność tylko gotówką. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA DZIDZIUŚ - TEATR KUFFER WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś! Był raz sobie mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny, w zabawny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur i myszka która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat - czuje się samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie, kabaretowo i z morałem. Przedstawienie interaktywne. Scenografia: Urszula Kubicz-Fik. Spektakl dla dzieci.

RATUNKU DZIDZIUŚ - TEATR KUFFER WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

Informacje24 listopada 2017, 11:00,

Jak rozpoznawać przemoc wobec dzieci - szkolenie dla nauczycieli

24 listopada 2017 roku w ramach profesjonalizacji działań przedstawicieli placówek edukacyjnych w zakresie identyfikacji przemocy wobec dzieci i podejmowania interwencji zapraszamy przedstawicieli szkół do udziału w bezpłatnym szkoleniu finansowanym przez Miasto i Gminę Piaseczno.

JAK ROZPOZNAWAĆ PRZEMOC WOBEC DZIECI - SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

Oferujemy w godzinach 9:00 - 16:00 bezpłatny udział w bloku szkoleniowym: Blok I - Rozpoznawanie objawów przemocy wobec dzieci oraz stosowanie procedur profesjonalnego postępowania w tym zakresie. Zajęcia prowadzone będą w systemie jednoniowym warsztatowym. Prowadzącym jest Pan DANIEL MRÓZ – ogólnopolski ekspert w dziedzinie przemocy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania zgłoszeń mija dnia 23.11.2017 o godz. 12.00

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: ewa.misztal@piaseczno.eu W tytule wiadomości prosimy wpisać datę szkolenia 24.11.2017, w treści swoje imię i nazwisko oraz instytucję, którą Państwo reprezentujecie z terenu Gminy i Miasta Piaseczno.