Informacje25 listopada 2017, 12:00,

Ratunku dzidziuś - teatr Kuffer wystąpi w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 listopada 2017 roku o godz. 13:00 zapraszamy do Józefosławia na spektakl Ratunku Dzidziuś, w wykonaniu teatru Kuffer. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14 Józefosław - II piętro. Wstęp: 10 zł/bilet. Bilety do nabycia od godz.: 12:00 w dniu przedstawienia w Klubie Kultury w Józefosławiu. Płatność tylko gotówką. Ilość miejsc ograniczona.

UWAGA DZIDZIUŚ - TEATR KUFFER WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Co w brzuchu piszczy, czyli... Ratunku dzidziuś! Był raz sobie mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny, w zabawny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur i myszka która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat - czuje się samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie, kabaretowo i z morałem. Przedstawienie interaktywne. Scenografia: Urszula Kubicz-Fik. Spektakl dla dzieci.

RATUNKU DZIDZIUŚ - TEATR KUFFER WYSTĄPI W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 listopada 2017, 19:30,

Elvis Presley Show Symfonicznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 listopada 2017 roku o godz. 20.30 z okazji 40. rocznicy śmierci Elvisa Presleya agencja Prestige Concerts zaprasza na wyjątkowy i pierwszy w Polsce koncert symfoniczny, poświęcony twórczości niekwestionowanego króla rock’and’rolla - Elvis Presley Show Symfonicznie. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety od 80 do 140 zł.

ELVIS PRESLEY SHOW SYMFONICZNIE

ELVIS PRESLEY SHOW SYMFONICZNIE - POWRÓT KRÓLA podczas koncertu usłyszeć będzie można największe przeboje artysty w oryginalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków, przy udziale wrażliwych i bardzo utalentowanych solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent (Michał Kaczmarek, Gosia Janek). Koncert wypełnią same hity Króla a więc „Heartbreak Hotel”, „Don’t Be Cruel”, „Hound Dog”, „Love Me Tender”, In The Ghetto”, „Can’t Help Falling In Love”, “Jailhouse Rock”, „One Night”, „It’s Now Or Never”, „Are You Lonesome Tonight” i wiele wiele innych. Ale ten koncert to nie tylko utwory Elvisa Presley’a. W naszych koncertach lubimy bowiem zabierać widza w świat różnych gatunków muzycznych. I tak, nawiązując do czerokeskiego pochodzenia Króla usłyszymy dźwięki plemion indiańskich a europejskie korzenie Elvisa zaakcentowane zostaną przez melodie charakterystyczne dla szkockiej kultury. Elvis Presley to ikona popkultury XX-wieku, aktor, symbol seksu. Podczas koncertu opowiemy o powyższych obliczach artysty jak również przedstawimy je widzom na multimedialnych wizualizacjach. Zapraszamy na wyjątkowy wieczór z Elvisem. Elvis Presley Show Symfonicznie to kolejna produkcja agencji Prestige Concerts, w której usłyszeć można połącznie gatunków pop, rock, czy disco z akcentem symfonicznym czy operowym. Nasze wcześniejsze tego typu produkcje to: Michael Jackson Symfonicznie, Whitney Houston Symfonicznie, Freddie Mercury Rock-Operowo, Muzyczny życiorys Franka Sinatry, Abba – miłosna opowieść symfoniczna, Viva Italia – włoskie widowisko muzyczne, The 3 Tenors – mulimedialna gala operowa, Tribute to George Michael, Viva Latino America.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie