Informacje24 stycznia 2018, 17:00,

Rap Sesja w Piasecznie 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 stycznia 2018 roku o godz. 18:00 odbędzie się Rap Sesja w Piasecznie. Miejsce: Piaseczno, ul. Kościuszki 49 (Dom Kultury). Wstęp wolny. Mikrofony, adaptery, beatmaszyny,... MCs, raperzy, DJs, producenci, beatmakerzy, instrumentaliści,...sesja, próby, warsztaty, jam... Wpadajcie zainteresowani, dołączajcie śmiało, weźcie swój sprzęt jak jest ochota, bo są możliwości. Duża sala Wasza! Centrum Kultury zaprasza na Rap Sesję do Piaseczna!

RAP SESJA W PIASECZNIE 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 stycznia 2018, 12:00,

Zakochany bałwanek - rodzinne spotkania z teatrzykiem w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno wznawia lubiany przez dzieci i dorosłych cykl „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Już 20 stycznia widzowie będą mogli poznać historię bałwanka, który zakochał się w … piecyku. Wstęp wolny!

ZAKOCHANY BAŁWANEK - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W PIASECZNIE

Jaki los czeka śniegowego bałwanka, który zakochał się bez pamięci w ciepłym piecyku? Przekonają się o tym wszystkie dzieci, które w sobotę 20 stycznia zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Podczas spotkania teatralnego mali widzowie poznają piękną teatralną opowieść stworzoną na podstawie jednej z baśni Hansa Christiana Andersena. Barwna scenografia i niezwykli bohaterowie z pewnością zapewnią uczestnikom wiele dobrej zabawy.

ZAKOCHANY BAŁWANEK - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W PIASECZNIE

Spektakl pt. „Zakochany bałwanek” rozpocznie tegoroczny cykl „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W każdą trzecią sobotę miesiąca najmłodsi i ich rodzice będą mogli zasiąść przed teatralną sceną i obejrzeć przedstawienia łączące dobrą zabawę z treściami edukacyjnymi. Kolejne spotkanie teatralne odbędzie się już 17 lutego.

Teatrzyk pt. „Zakochany bałwanek” odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 r. w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Klaudia Cena

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie