Informacje15 maja 2015, 19:00,

RAP REWIR W PIASECZNIE

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na imprezę RAP REWIR PIASECZNO, która odbędzie się w najbliższy piątek 15 maja 2014 roku o godz. 19.30 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp kosztuje 10 zł. Prowadzenie imprezy: DJ SKRZYDLATY oraz Rufin MC. Zapraszamy na imprezę Rap Rewir w Piasecznie.

RAP REWIR W PIASECZNIE

Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6050
Informacje15 maja 2015, 19:00,

Rzeka Jeziorka i okolice - wystawa fotografii Dariusza Kąkol

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na wystawę fotografii Dariusza Kąkola zatytułowaną RZEKA JEZIORKA I OKOLICE. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 15 maja 2015 roku o godz. 19.00, w Przystanku Kultura na Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wystawa czynna będzie do 10 czerwca 2015 roku. Zapraszamy na wystawę Rzeka Jeziorka i okolice!

Rzeka Jeziorka i okolice - wystawa fotografii Dariusza Kąkol

Świat, który mnie otacza, jest piękny. Pragnę zatrzymać w obiektywie wspaniałe chwile. Jeśli uda mi się oddać na moich zdjęciach to, co widziałem i czułem, to cel został spełniony. Zafascynowany jestem krajobrazem opartym na pejzażach naturalnych. Podoba mi się koncepcja fotografii Ojczystej, która akcentuje Polskość. Staram się nawiązywać do obrazów, które dominowały w czasach Józefa Chełmońskiego i Wiktora Koreckiego. Intryguje mnie różnorodność krajobrazu na całym świecie. Morza, Góry, Jeziora, Pola i Lasy prawdziwie wiążą się z historią mojego życia.

Przygodę z profesjonalną fotografią zacząłem jesienią 2013 roku. Z potrzeby serca, gnany w nieznane, z pełną pasją poświęciłem się fotografii krajobrazowej. Starając się przejść na poziom profesjonalny. Bryan Petersom i David du Chemin to moi mentorzy. Oczywiście, nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, mając za cel osiągnięcie pełnego zadowolenia z mojej pasji.

Rzeka Jeziorka i okolice - wystawa fotografii Dariusza Kąkol

Dariusz Kąkol (Perku), ur. 18 sierpnia 1965 roku w Piasecznie. Żonaty, dwie córki. Muzyk grający między innymi w pierwszym składzie Róż Europy(1983 rok). Ma na swoim koncie występy z Kubą Sienkiewiczem (Elektryczne Gitary). Głos Basowy w Chórze N.M.P. w Zalesiu Dolnym. Wspomagający swoimi artystycznymi działaniami fundację „Promień Bożego Miłosierdzia” (audiobooki, zdjęcia, występy). Występował w spektaklach teatru „Gagatki Beatki Ojcowie i Matki". Podróżnik i łowca przygód. Na co-dzień pracujący jako przedstawiciel handlowy jednej z firm sportowych. Maratończyk, zdobył "Koronę Maratonów Polskich". Od 2009 do 2015 roku ukończył 15 maratonów w Polsce i Europie.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11127
Martin, 16 lipca 2019
Wystawa w Piasecznie http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=43&t=2410&start=90