Informacje25 listopada 2016, 18:30,

RAP REWIR PIASECZNO 2016

25 listopada 2016 roku w godzinach 18:30 - 22:45 odbędzie się koncert Rap Rewir Piaseczno. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno przy ul. Tadeusza Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas koncertu zagrają / wystąpią: ZEN, KUBA KNAP, MUZAMAN [Beatbox showcase], DJ MARIANO MBH [DeeJay showcase], CARGO, DOKTOR, MAGIA PERSWAZJI, ZWIERZU & DESKA.

RAP REWIR PIASECZNO 2016

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koncert poprowadzą: RUFIN MC, DJ SKRZYDLATY, STASZEK SELEKTA. Bilet w cenie: 10 PLN. Organizatorzy informują, aby zachować bilet, ponieważ planowane jest losowanie gadżetów. Zapraszamy na Rap Rewir Piaseczno.

Rap Rewir Piaseczno program:
18:00 - wstęp
18:30 - start: wolny mikrofon
19:30 - start: koncerty

Informacje20 listopada 2016, 19:41,

MUKS Piaseczno wygrywa Turniej Koszykówki Dziewcząt z okazji Dnia Niepodległości

W dniach 11-13 listopada 2016 r. w hali GOSiR w Piasecznie odbył się Turniej Koszykówki Dziewcząt 2004 r. z okazji Dnia Niepodległości. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. Turniej zakończył się dużym sukcesem zespołu MUKS Piaseczno, który zajął 1 miejsce w turnieju.

MUKS PIASECZNO WYGRYWA TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI