Informacje4 czerwca 2017, 08:30,

Rally Piaseczno Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 czerwca 2017 roku na parkingu przy ul. Sierakowskiego w godz. 10.30 – 15.30 będzie miała miejsce Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno w ramach Rally Piaseczno.

RALLY PIASECZNO SUPER PRÓBA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY PIASECZNO

Uczestnicy rajdu będą się ścigać, ale zanim do tego dojdzie odbędzie się parada – przejazd uczestników w kolumnie ulicami miasta. Na parkingu obejrzeć będzie można ekspozycje firm wspierających i sponsorujących imprezę, m.in. dostępne będą najnowsze modele samochodów. Nie zabraknie też samochodów zabytkowych, których wystawę organizuje portal Motopiaseczno.pl. Wspólnie z TEDEX SA i POLICJĄ prowadzone będą konkursy i warsztaty na temat Bezpiecznych Wakacji. Straż Pożarna wykona pokaz ratownictwa drogowego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 czerwca 2017, 06:00,

Darmowe rowery dziecięce na Dzień Dziecka w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji Dnia Dziecka i otwarcia nowej stacji rowerów dziecięcych w Konstancinie-Jeziornie, w niedzielę 4 czerwca 2017 roku wszystkie rowery dziecięce będzie można tu wypożyczać za darmo. Zapraszamy na Dzień Dziecka z Veturilo i Konstancińskim Rowerem Miejskim.

DARMOWE ROWERY DZIECIĘCE NA DZIEŃ DZIECKA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

To wspaniały prezent dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. Już od niedzieli 4 czerwca, całe rodziny będą mogły poruszać się na rowerach po konstancińskich trasach. Z okazji Dnia Dziecka uruchomiona zostanie w Parku Zdrojowym nowa stacja z rowerami dziecięcymi. Nowa stacja zlokalizowana jest obok dotychczasowej stacji rowerów dla osób dorosłych, w al. Sienkiewicza przy wejściu do Parku Zdrojowego od ul. Piłsudskiego (vis-a-vis Park Cafe). Gdzie i jak wypożyczać rowery dziecięcy

Na stacji dostępnych będzie 10 rowerków dziecięcych Konstancińskiego Roweru Miejskiego, jest kompatybilnego z warszawskim Veturilo. Wypożyczyć rowerek dziecięcy może każdy zarejestrowany użytkownik Nextbike posiadający aktywne konto. Wypożyczenie odbywa się na takich samych zasadach, co w przypadku rowerów dla dorosłych. Jedyna różnica to konieczność zwrotu roweru na stacji rowerów dziecięcych. W Warszawie do dyspozycji najmłodszych użytkowników jest w sumie 60 rowerków dziecięcych.

DARMOWE ROWERY DZIECIĘCE NA DZIEŃ DZIECKA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Można je wypożyczać i zwracać w sześciu stacjach w nast. lokalizacjach:
• Park Bródnowski,
• Kępa Potocka,
• Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie,
• Park Praski,
• Rondo Wiatraczna,
• Pole Mokotowskie.

A od niedzieli również na stacji Konstancińskiego Roweru Miejskiego z rowerkami dziecięcymi w Parku Zdrojowym. Za obsługę Konstancińskiego Roweru Miejskiego odpowiada Nextbike Polska. Do dyspozycji mieszkańców jest 5 samoobsługowych stacji wypożyczeń, 50 rowerów standardowych i 10 dziecięcych. System będzie działał do końca listopada.

DARMOWE ROWERY DZIECIĘCE NA DZIEŃ DZIECKA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie