Informacje12 grudnia 2007, 00:00,

Rally Barbórka Bis o Puchar Burmistrza Gminy Piaseczno

AutomobilKlub Centrum serdecznie zaprasza na II Rally Barbórka Bis o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia 20007 roku. Udział w VIII finałowej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pucharu Polski Centralnej, umożliwia zdobycie punktów do licencji krajowej na trasach w Warszawie, Piasecznie i okolicach.

Główne trofeum: Puchar Burmistrza Piaseczna otrzyma Załoga, która osiągnie najlepszy wynik z sumy rozegranych prób sprawnościowych. Na około 50 kilometrowej trasie rozegranych zostanie 11 prób sportowych na wyłączonych z ruchu uliczkach, placach i parkingach o max. długościach. Nawierzchnie utwardzone: asfalt, beton, trelinka, kostka bauna, równe. Częściowo na pewnych odcinkach zanieczyszczone piaskiem. Więcej informacji przeczytacie na stronie AutomobilKlub Centrum: www.ak-centrum.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje13 grudnia 2007, 00:00,

Radosna Wigilia - pomóż Mikołajowi zapakować prezenty

W niedzielę, 16 grudnia 2007 roku odbędzie się RADOSNA WIGILIA PIASECZNO, dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Jednak przed imprezą dla dzieci, Mikołaj ma bardzo dużo pracy i musi m.in. zapakować prezenty. Niestety Śnieżynek jest za mało, aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno przydałaby się Wasza pomoc! :)

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Jeżeli wśród mieszkańców, jest ktoś kto chce a także może poświęcić swój czas i pomóc przy: pakowaniu prezentów, strojeniu choinki, ustawianiu pluszaków, to zespół Radosnej Wigilii oraz Mikołaj serdecznie zaprasza. Osoby, które chcą pomóc powinny skontaktować się telefonicznie z Kasią Kondraciuk (0660-057-999). Wielkie przygotowania do Radosnej Wigilii odbędą się w sobotę, 15 grudnia 2007 roku, od godziny 10:00 w budynku Klubu Sportowego Piaseczno (ul. 1 Maja 16). Wszyscy, którzy pomogą są automatycznie zaproszeni na niedzielną Radosną Wigilię. Zapraszamy i dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno