Informacje3 czerwca 2017, 08:00,

Rajdowa Lesznowola Super Próba o Puchar Wójt Gminy Lesznowola

3 czerwca 2017 roku na parkingach przy Urzędzie Gminy Lesznowola zostanie rozegrana Super Próba o Puchar Wójt Gminy Lesznowola, organizowana w ramach amatorskiego rajdu samochodowego Rally Piaseczno. Zawodnicy będą musieli precyzyjnie i w jak najkrótszym czasie pokonać pełna zakrętów trasę. Zapraszamy do kibicowania - zawody odbędą się w godz. 10.00 do 16.00. Finał rajdu następnego dnia w Piasecznie.

RAJDOWA LESZNOWOLA SUPER PRÓBA O PUCHAR WÓJT GMINY LESZNOWOLA

Informacje4 czerwca 2017, 10:00,

Lotnisko w Gassach - 4 czerwca wycieczka rowerowa w ramach akcji Chodź na rower

4 czerwca 2017 roku zapraszamy na wycieczkę rowerową w ramach akcji Chodź na rower. Zainteresowane osoby spotykają się na Rynku w Piasecznie. Tym razem, będzie okazja pojeździć po terenie gminy Konstancin-Jeziorna - cel: Lotnisko w Gassach.

WYCIECZKA ROWEROWA W RAMACH AKCJI CHODŹ NA ROWER

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Trasa, którą opracował Adam, wyszła trochę dłuższa niż zakładaliśmy na początku, ale co tam, dacie rade przejechać z nami te 45 km :) Co to dla Was! Prosimy o zabranie ze sobą kiełbasek oraz kamizelek odblaskowych, które dostaliście od nas na pierwszej wycieczce.

Do zobaczenia!
Agnieszka Jarzębska