Informacje9 maja 2015, 09:00,

Rajd w hołdzie św. Janowi Pawłowi II

"Pamiętam, więc idę" pod takim hasłem parafia św. Józefa i Szkolny Klub Turystyczny "Traper" już po raz piąty organizują w Konstancinie-Jeziornie "Rajd Papieski". Zapraszamy w najbliższą sobotę (9 maja) na plac przed kościołem przy ul. Jaworskiego 1. Start o godz. 9.00

Rajd w hołdzie św. Janowi Pawłowi II

Organizatorzy do udziału w imprezie zapraszają drużyny liczące od 5 do 8 osób. Zawodnicy tradycyjnie zostaną podzieleni na kilka grup, w zależności od swojego wieku. Uwaga! Dzieci, które nie ukończyły 12 lat mogą wystartować w rajdzie tylko pod opieką dorosłego. Z kolei osoby poniżej 16. roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy przyjmują opiekunowie szkolnych kół turystycznych. Swoje zgłoszenie można też przesłać drogą mailową na adres: sktk@op.pl lub w wystarczy w dniu imprezy zgłosić się do organizatorów.

Rajd wyruszy punktualnie o godz. 9. Zbiórka na placu przed kościołem św. Józefa przy ul. Jaworskiego 1 w Konstancinie-Jeziornie. Wtedy też każda z drużyn otrzyma pakiet z zadaniami do wykonania podczas marszu. Meta wyprawy na placu nad stawem w Mirkowie, gdzie miedzy godz. 13 a godz. 14 zostaną wręczone nagrody. Zwycięzcami zostaną wszyscy, którzy przejdą całą trasę i odwiedzą wszystkie punkty. Ponadto trzy pierwsze drużyny otrzymają nagrody - upominki rzeczowe. Zapraszamy na Rajd Papieski!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=6732
Informacje14 maja 2015, 13:00,

Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową I Biegu Konstancińskiego imienia Piotra Nurowskiego, która odbędzie się 14 maja 2015 roku o godzinie 13.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 w Konstancinie – Jeziornie. Bieg ma upamiętnić Piotra Nurowskiego - wybitnego mieszkańca Konstancina, prezesa PKOL i PZLA.

Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie

Specjalnymi gośćmi konferencji prasowej będą:
- Jacek Wszoła –złoty medalista igrzysk w Montrealu w 1976 roku i srebrny medalista igrzysk w Moskwie w 1980 roku.
- Marian Woronin – srebrny medalista olimpijski z Moskwy z 1980 roku, pomysłodawca cyklicznych zawodów dla najmłodszych „Czwartki Lekkoatletyczne.
- Andrzej Majkowski – dyplomata, prezes Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży”, Prezes Zarządu Fundacji Aleksandra Kwaśniewskiego „Amicus Europae”.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11119