Informacje12 października 2014, 10:00,

Rajd rowerowy w Magdalence

W najbliższą niedzielę 12 października 2014 roku zapraszamy na wspólny rajd rowerowy organizowany przez Stowarzyszenie MAGDALENKA CYCLING. To już druga edycja Rowerowych Celebracji, patronat nad rajdem objęła Wójt Gminy Maria Jolanta Batycka-Wąsik. Zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek! Organizatorzy przygotowali kilka wersji przebiegu radu - zostanie wybrana trasa najbardziej odpowiadająca możliwościom uczestników, którzy w niedzielę o 10.00 pojawią się w okolicach placu zabaw przy ul. Brzozowej w Magdalence. Zapraszamy na rajd rowerowy w Magdalence.

Rajd rowerowy w Magdalence

Informacje8 października 2014, 19:07,

Przystanek Zalesie nr 61 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie nr 61 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-61.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.