Informacje12 kwietnia 2011, 00:00,

Rajd rowerowo pieszy Szlakiem Naszej Historii - Lesznowola

Światowy Związek żołnieży Armii Krajowej organizuje 16 kwietnia 2011 roku Rajd Rowerowo Pieszy SZLAKIEM NASZEJ HISTORII. Rajd odbywa się na terenie gminy Lesznowola i Raszyn. Współorganizatorami wydarzenia jest Gmina Lesznowola, GOK Lesznowola, ZOPO. Opiekunem Rajdu jest pan Andrzej Hofman. Szczegółowe informacje na temat Rajdu tylko pod nr. tel. 668 499 774

RAJD ROWEROWO PIESZY SZLAKIEM NASZEJ HISTORII
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje7 kwietnia 2011, 00:00,

Gdzie nas koła poniosą wycieczka z Pędziwiatrem Piaseczno

W najbliższą niedzielę polecamy, wspólne rowerowanie z KTR Pędziwiatr. Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na otwarcie sezonu i niedzielną wycieczkę rowerową: GDZIE NAS KO£A PONIOS¡. W przypadku ładnej pogody możliwe jest ognisko.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 10 kwietnia 2011 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl. Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno