Informacje12 czerwca 2016, 08:00,

Rajd po Nadwiślańskim Urzeczu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 czerwca 2016 roku odbędzie się Rajd po Nadwiślańskim Urzeczu. Miejsce: tama wojskowa w Górze Kalwarii. Zaplanowane zostały trzy dyscypliny 20 km: kajak, rower, bieg - zapisy.

RAJD PO NADWIŚLAŃSKIM URZECZU

Organizatorem imprezy jest Piaseczyńskie WOPR przy współpracy z OSiR-em w Górze kalwarii. Impreza jest dofinansowana przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie oraz Gminę Góra Kalwaria. Rajd po Nadwiślańskim Urzeczu 2016 to trójbój gdzie nie jest ważna płeć, wiek ani czy masz super kondycję. Liczy się chęć współzawodnictwa, wola walki i możliwość sprawdzenia siebie. 12- go czerwca w Górze Kalwarii podejmij wyzwanie.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

Regulamin MINI RAJDU PO NADWIŚLAŃSKIM URZECZU (.pdf)

RAJD PO NADWIŚLAŃSKIM URZECZU

Trasa: Łącznie około 20km – kajakiem po Wiśle (3km), rowerem po Urzeczu (12km) i biegiem przez skarpę (5km). Zapisy: Lista zawodników ograniczona (40os) – zapisy udostępnimy już za chwilę. Wpisowe: Opłata za udział w rajdzie wynosi 30 zł od uczestnika. Wydarzenie na fb.

Dla najmłodszych również coś miłego MINI RAJD (bezpłatny). W przypadku najmłodszych by wyrównać szanse wprowadzony zostanie podział na 2 grupy wiekowe: do lat 11 od lat 12 do 16 lat Raj dla dzieci i młodzieży odbędzie się po zakończeniu głównego wyścigu. Nie obędzie się bez dodatkowych atrakcji dla osób, które będą miały ochotę obserwować zmagania zawodników: Ekipa instruktorów z Body Power poprowadzi treningi dla zawodników, aby przygotować ich do Rajdu oraz dla wszystkich, którzy zechcą się po prostu poruszać na świeżym powietrzu Ratownicy zaprezentują swoje umiejętności na wodzie: pokaz ratownictwa wodnego Będzie również pokaz i pogadanka dotycząca jakże ważnej Pierwszej Pomocy i zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą, Zostanie zaprezentowana również ciekawa opcja spędzania czasu nad wodą a raczej na niej, czyli pływanie na super sprzęcie wodnym, czyli SUP-ach Rejsy ratowniczą łodzią motorową Wypoczynek na nadwiślańskiej plaży.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 czerwca 2016, 14:30,

Maraton Zumby w Opaczy 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Cardio Gym Center CGC zaprasza mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna na Maraton Zumby, który odbędzie się w niedzielę 12 czerwca 2016 roku w hali sportowej w Opaczy. Organizatorzy gwarantują 3 godziny świetnej zabawy i dużo pozytywnej energii. Na początek maratonu zaplanowano mocną dawkę dancehallu wraz z instruktorem Olkiem Olechem. Potem "zumbowe" szaleństwo z Anią Jakubik, Beatą Gawrylak i Antonio Daykolą.

MARATON ZUMBY W OPACZY 2016

Maraton Zumby program:
14:30 - 15:00 Rejestracja
15:00 - 15:45 Dancehall Class
15:45 - 18:00 Zumba Fitness

Maraton Zumby odbędzie się w hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. Bilety do nabycia w Cardio Gym Center - CGC przy ul. Pułaskiego 76 w Konstancinie-Jeziornie. Ceny biletów: 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu maratonu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie