Informacje14 lutego 2015, 19:00,

Raj Goodbye Teatru Otwartego - boska komedia w jednym akcie

14 lutego 2015 roku będzie można obejrzeć boską komedię w jednym akcie pn.: Raj Goodbye. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka, Sala widowiskowa. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w KDK oraz na www.kupbilecik.pl Autor: M de M Reżyseria: Radosław Dunaszewski. W rolach głównych: Katarzyna Chorzępa - Eva, Dawid Czupryński - Adi, Michał Tomala - Twórca/Wąż.

Raj Goodbye Teatru Otwartego - boska komedia w jednym akcie

Podstawowym celem Sceny Off Teatru Otwartego, jest promocja młodych dramatopisarzy, aktorów, reżyserów i innych twórców teatru. Spektakl inaugurujący działalność sceny – Raj Goodbye autorstwa Michała Molki (M de M) – świetnie wpisuje się w tę ideę. Autor trzech tekstów dramaturgicznych: Biało-czerwoni (2010) – 3 miejsce w konkursie „Komediopisanie” w Teatrze Powszechnym w Łodzi, Trumna Show (2012) i Raj Goodbye (2014), tym razem zabierze widza do Raju, gdzie Adi mierzy się ze swoją samotnością. Niechcący, nie będąc do końca szczerym z Twórcą, doprowadza do stworzenia Evy. Od tego momentu wszystko w jego spokojnym życiu staje na głowie… Zabawny tekst, opowiadający o miłości i narodzinach trudnych relacji męsko – damskich, zakończonych wygnaniem z Raju, będzie wystawiany na scenie po raz pierwszy.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10904
Informacje11 lutego 2015, 12:00,

Jak żyć chwilą, a nie przeszłością i przyszłością?

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na spotkanie Akademii Pozytywnego Myślenia pn.: Jak żyć chwilą, a nie przeszłością i przyszłością? Spotkanie odbędzie się 11 lutego 2015 roku o godz. 18.00. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15 Konstancin-Jeziorna. Miesięczny koszt udziału w zajęciach: 35 zł. Zapraszamy do Akademii Pozytywnego Myślenia.

Jak żyć chwilą, a nie przeszłością i przyszłością?

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=9156&start=15