Informacje15 lipca 2008, 00:00,

RAGE RACE event motoryzacyjno-lifestylowy Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował, że w najbliższy czwartek 17 lipca 2008 roku, w godzinach od 9:00 do 11:30 na terenie przy Ratuszu Miejskim w Górze Kalwarii, będzie można podziwiać wspaniałe, szybkie i oryginalne samochody, piękne kobiety i znane osobistości. Wszystko to będzie możliwe, ponieważ Góra Kalwaria będzie przystankiem tegorocznej edycji Rage-Race. Myśleliście kiedyś o swoim samochodzie marzeń? Na pewno tak… i to nie jeden raz! Na pewno było to efektowne czerwone Ferrari, lub żółte Lambo, może perfekcyjne czarne Porsche, delikatne błękitne Maserati bądź elegancki Aston, itp... Wszystkie te samochody dostarczają niezapomnianych wrażeń, powalając osiągami i przyspieszeniami. Już 17 lipca 2008 roku, będziecie mieli możliwość obejrzenia wielu wspaniałych aut, podczas Rage Race w Górze Kalwarii.


Rage-Race - What is Rage Race

Rage Race to wspaniałe wydarzenie lifestylowo - motoryzacyjne, będące zarazem współzawodnictwem pomiędzy uczestnikami jak i niecodziennym RoadShow. Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej imprezie weźmie udział nawet 70 najbardziej egzotycznych samochodów! Startujący będą zmagać się z nieprzewidywalnymi wyzwaniami i zadaniami, dla publiczności zaś będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia wielu niespotykanych aut w akcji. Rage Race to niezapomniana impreza, wyborowe towarzystwo, spotkanie wyjątkowych ludzi, setki kilometrów tras, ryk silników, zapach gorącego asfaltu i najpiękniejsze dziewczęta w roli Rage-Race Patrol!


obejrzyj filmik z Rage Race 2007 Poland

Rage Race 2008 to druga edycja jedynej takiej imprezy w roku: 4 dni, 70 aut, 150 osób, najpiękniejsze dziewczęta, 2.500 km trasy w tym 50 imprezowych zadań, współpraca z gminami i burmistrzami największych miast witających uczestników z otwartymi ramionami, ekskluzywne hotele, wykwintne menu, open-bary na całej trasie, wieczory pełne niezapomnianych imprez w starannie wybranych klubach, pool-party, parkowanie TIR'ami, loty poduszkowcem, wyścigi samolot-samochód i... przekonaj się sam! Więcej informacji o Rage-Race, przeczytacie na stronie: www.rage-race.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje15 lipca 2008, 00:00,

M£ODZIEżOWY KLUB WOLONTARIUSZA - Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W maju 2008 roku z inicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie (p. Bogusławy Meissner) i Gimnazjum w Zalesiu Górnym (p. Wandy Szczycińskiej) ruszył Młodzieżowy Klub Wolontariusza w Zalesiu Górnym (MKW). Opiekunem i koordynatorem Klubu Wolontariatu jest właśnie p. Wanda Szczycińska, a siedzibą Gimnazjum w Zalesiu Górnym (gmina Piaseczno). Młodzieżowy Klub Wolontariusza ruszył z działaniami: pomaga starszym paniom, dzieciom z oddziałów onkologicznych, które przyjeżdżają tu na obozy oraz w pielęgnowaniu podwórza przy Ośrodku Zdrowia. Na początek do Młodzieżowego Klubu Wolontariusza zgłosiło się około 25 osób.

W międzyczasie wśród wolontariuszek narodził się pomysł, żeby odnowić stołówkę w Szkole Podstawowej (Gimnazjum również z niej korzysta). Najpierw trzy wolontariuszki (Ala Jordan, Ola Rączka, Marysia Sapieżyńska) ustaliły wszystko z p. Szczycińską opiekunką Młodzieżowego Klubu Wolontariusza, następnie zrobiły projekt stołówki z p. Giersz - szkolną panią od plastyki. Projekt zaprezentowały pani dyrektor Szkoły Podstawowej i uzyskały akceptację. W końcu rozpoczęto pracę, która w sumie trwała pięć dni (23-27.06.2008). Nie obyło się oczywiście bez drobnych potknięć, ale wspólnymi siłami dwudziestu wolontariuszy zakończono remont. Czy nam się to udało? Sami oceńcie! Zdjęcia możecie obejrzeć na stronie internetowej: www.aktywnespolecznosci.pl
autor/źródło: Alicja Jordan - Młodzieżowy Klub Wolontariusza Zalesie Górne
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie