Informacje18 grudnia 2010, 00:00,

Radosna Wigilia - pomóż Mikołajowi zapakować prezenty

W niedzielę, 19 grudnia 2010 roku odbędzie się RADOSNA WIGILIA PIASECZNO, dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Jednak przed imprezą dla dzieci, Mikołaj ma bardzo dużo pracy i musi m.in. zapakować prezenty. Niestety Śnieżynek jest za mało, aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno przyda się dziś Wasza pomoc!

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Jeżeli wśród mieszkańców, jest ktoś kto może poświęcić dziś swój czas i pomóc przy: pakowaniu prezentów, strojeniu choinki, ustawianiu pluszaków, to zespół Radosnej Wigilii oraz Mikołaj serdecznie zaprasza. Osoby, które chcą pomóc - powinny skontaktować się z Kasią Kondraciuk (660-057-999). Wielkie przygotowania do Radosnej Wigilii odbywają się dziś w sobotę 18 grudnia 2010 roku, w budynku Klubu Sportowego Piaseczno (ul. 1 Maja 16). Jest tylko 6 osób, które przyszło pomóc, jednak przy tak skromnym składzie, nie będzie możliwe przygotowanie dekoracji oraz prezentów, na jutrzejszą Radosną Wigilię. Zachęcamy Was do pomocy i dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 grudnia 2010, 00:00,

Zalesiańska Giełda Zimowego Sprzętu Sportowego

Grudzień to doskonały moment, by przejrzeć schowki i garaże, sprawdzić czy nasz sprzęt jest gotowy do sezonu, dopasować go do nowych rozmiarów naszych dzieci, tudzież sprawdzić, czy mamy coś, czego od dawna chcieliśmy się pozbyć, a nie było okazji. Załadujcie sprzęt na sanki i przybywajcie 19 grudnia 2010 roku w godz. 11.00-14.00 na Zalesiańską Giełdę Zimowego Sprzętu Sportowego, która odbędzie się na terenie boiska Klubu Sportowego Hubertus w Zalesiu Górnym.

ZALESIAńSKA GIE£DA ZIMOWEGO SPRZęTU SPORTOWEGO

Na giełdzie, będzie można: kupić, sprzedać lub wymienić sprzęt sportowy, zasięgnąć fachowej porady odnośnie sprzętu narciarskiego, snowboardowego czy łyżew (z wyjątkiem wycen), powierzyć sprzęt do konserwacji firmie Mapi Sport II s.c. z Piaseczna (ul. Pod Bateriami 11, Zalesie Dolne www.mapisport.pl). Organizatorzy, zaplanowali także: góralskie oscypki z żurawiną, kiełbaski z grilla, herbatę i inne niespodzianki.

Wejściówki na giełdę (cegiełki) w cenie 5 zł, a zysk ze sprzedaży oscypek, kiełbasek i herbaty, zostaną przeznaczone w całości, na dofinansowanie budowy lodowiska na boisku (zakup folii, bramek, budowę band itd.) Spotykając się w niedzielę na boisku, przyczyniacie się w ten sposób, do powstania w Zalesiu Górnym miejsca, które z pewnością upodobają sobie zalesiańskie dzieci, gdzie będą miały okazję na spędzanie aktywnie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Patronem jest Klub Sportowy Hubertus.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno