Informacje6 grudnia 2009, 00:00,

Radosna Wigilia - pomóż Mikołajowi zapakować prezenty

W niedzielę, 13 grudnia 2009 roku odbędzie się RADOSNA WIGILIA PIASECZNO, dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Jednak przed imprezą dla dzieci, Mikołaj ma bardzo dużo pracy i musi m.in. zapakować prezenty. Niestety Śnieżynek jest za mało, aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno przydałaby się Wasza pomoc! :)

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Jeżeli wśród mieszkańców, jest ktoś kto chce a także może poświęcić swój czas i pomóc przy: pakowaniu prezentów, strojeniu choinki, ustawianiu pluszaków, to zespół Radosnej Wigilii oraz Mikołaj serdecznie zaprasza. Osoby, które chcą pomóc powinny skontaktować się telefonicznie z Kasią Kondraciuk (0660-057-999). Wielkie przygotowania do Radosnej Wigilii odbędą się w sobotę, 12 grudnia 2009 roku, od godziny 9.30-10.00 w budynku Klubu Sportowego Piaseczno (ul. 1 Maja 16). Zapraszamy i dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje6 grudnia 2009, 00:00,

Teatr TM spektakl Sztuka - Teatralny Wtorek Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Teatralny Wtorek, podczas którego wystąpi Teatr TM ze swoim spektaklem Sztuka. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 8 grudnia 2009 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Teatralny Wtorek Ośrodka Kultury to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych przez Ośrodek Kultury, podczas których odbywać się będą spotkania z teatrem. Nie trzeba już daleko jeździć, żeby pójść do teatru i obejrzeć dobre przedstawieni, wystarczy przyjść do Ośrodka Kultury w Piasecznie. Bilety w cenie 15 zł, do nabycia w kasie Ośrodka Kultury.

Teatr TM Sztuka - Teatralny Wtorek Piaseczno

Teatr TM zaprasza na spektakl "Sztuka" w reżyserii Tomasza Mędrzaka. Występują : Tomasz Mędrzak, Cezary Morawski, Robert Ostolski. Ten niekwestionowany hit - aktorski i reżyserski - grany był w Teatrze Ochoty ok. 100 razy. Jest to historia trzech przyjaciół, z których jeden kupuje kontrowersyjny obraz. Każdy z bohaterów wyraża własny, odmienny pogląd na... sztukę. Czy wieloletnia przyjaźń przetrwa rodzące się konflikty i nieporozumienia? Dla tej Sztuki warto spędzić z teatrem jeden z wieczorów! Zapraszamy na wtorkowy spektakl Sztuka do piaseczyńskiego Ośrodka Kultury.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno