Informacje6 grudnia 2009, 00:00,

Radosna Wigilia - pomóż Mikołajowi zapakować prezenty


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W niedzielę, 13 grudnia 2009 roku odbędzie się RADOSNA WIGILIA PIASECZNO, dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin z terenu Gminy Piaseczno. Jednak przed imprezą dla dzieci, Mikołaj ma bardzo dużo pracy i musi m.in. zapakować prezenty. Niestety Śnieżynek jest za mało, aby wszystko poszło szybko i sprawnie. Na pewno przydałaby się Wasza pomoc! :)

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO

Jeżeli wśród mieszkańców, jest ktoś kto chce a także może poświęcić swój czas i pomóc przy: pakowaniu prezentów, strojeniu choinki, ustawianiu pluszaków, to zespół Radosnej Wigilii oraz Mikołaj serdecznie zaprasza. Osoby, które chcą pomóc powinny skontaktować się telefonicznie z Kasią Kondraciuk (0660-057-999). Wielkie przygotowania do Radosnej Wigilii odbędą się w sobotę, 12 grudnia 2009 roku, od godziny 9.30-10.00 w budynku Klubu Sportowego Piaseczno (ul. 1 Maja 16). Zapraszamy i dziękujemy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje6 grudnia 2009, 00:00,

Teatr TM spektakl Sztuka - Teatralny Wtorek Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Teatralny Wtorek, podczas którego wystąpi Teatr TM ze swoim spektaklem Sztuka. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 8 grudnia 2009 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Teatralny Wtorek Ośrodka Kultury to cykl comiesięcznych spotkań organizowanych przez Ośrodek Kultury, podczas których odbywać się będą spotkania z teatrem. Nie trzeba już daleko jeździć, żeby pójść do teatru i obejrzeć dobre przedstawieni, wystarczy przyjść do Ośrodka Kultury w Piasecznie. Bilety w cenie 15 zł, do nabycia w kasie Ośrodka Kultury.

Teatr TM Sztuka - Teatralny Wtorek Piaseczno

Teatr TM zaprasza na spektakl "Sztuka" w reżyserii Tomasza Mędrzaka. Występują : Tomasz Mędrzak, Cezary Morawski, Robert Ostolski. Ten niekwestionowany hit - aktorski i reżyserski - grany był w Teatrze Ochoty ok. 100 razy. Jest to historia trzech przyjaciół, z których jeden kupuje kontrowersyjny obraz. Każdy z bohaterów wyraża własny, odmienny pogląd na... sztukę. Czy wieloletnia przyjaźń przetrwa rodzące się konflikty i nieporozumienia? Dla tej Sztuki warto spędzić z teatrem jeden z wieczorów! Zapraszamy na wtorkowy spektakl Sztuka do piaseczyńskiego Ośrodka Kultury.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie