Informacje12 lipca 2014, 14:00,

Radio dla Ciebie w Konstancinie-Jeziornie

Z okazji obchodzonego jubileuszu, Polskie Radio RDC zorganizowało akcję "20 miast na 20-lecie", w ramach której odwiedza mazowieckie miejscowości. W sobotę 12 lipca 2014 roku, od godz. 14:00 plenerowe studio radiowe pojawi się na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie. Transmisje rozmów z ludźmi zaangażowanymi w życie Konstancina nadane zostaną na antenie po godz. 15:00 i przed 17:00. Relacji z miejsca zdarzeń nie zabraknie również w serwisach informacyjnych nadawanych o pełnych godzinach (14:00, 16:00, 17:00). W 2014 roku Polskie Radio RDC obchodzi Jubileusz 20-lecia istnienia. W Konstancinie-Jeziornie RDC nadaje na częstotliwości 101 FM.

Radio dla Ciebie w Konstancinie-Jeziornie

Informacje29 lipca 2014, 12:00,

Zapisy na Frog Race VI czyli Żabi Wyścig w Żabieńcu

6 września 2014 roku po raz szósty Stowarzyszenie Kondycja zaprasza do podwarszawskiego Żabieńca na skoczną imprezę biegową dla całych rodzin pod nazwą Frog Race VI czyli (Żabi Wyścig). Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dystans, czy to w biegach dziecięcych: od 100m w przypadku przedszkolaków do 1000m młodsze nastolatki, czy w biegach głównych na 5 lub 10 km. Trasa ma charakter przełajowy i wiedzie duktami leśnymi na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, start i meta w obiekcie Zimne Doły.

Zapisy na Frog Race VI czyli Żabi Wyścig w Żabieńcu

Wraz z biegiem głównym rozegrana będzie także rywalizacja w konkurencji Nordic Walking na dystansie 5km. Jak zwykle za przystępną cenę (30 złotych przy zapisie w pierwszym terminie) organizatorzy oferują wiele atrakcji: numer wraz z elektronicznym chipem do pomiaru czasu, koszulkę techniczną z logo biegu, a po ukończeniu biegów pyszny posiłek regeneracyjny i standardową niespodziankę. Dodatkowym atutem Frog Race’u jest niezapomniana piknikowa atmosfera przy, miejmy nadzieję, pięknej pogodzie. Bieg współorganizowany jest ze środków finansowych Gminy Piaseczno. Więcej szczegółów, a także formularz zapisów elektronicznych na stronie organizatora: www.frograce.pl

Zobacz jak było w ubiegłym roku na Frog Race

Stowarzyszenie Kondycja